2737
2739
عنوان

مامانم نمیزاره سبیل هامو بزنم

39581 بازدید | 121 پست

اخه چه گناهی کردم وقتی میبینم دخترای دانشگامون صورتشون بدون موعه زورم میاد تازه موهای صورتمو هم نمیزاره بزنم خب منم دلم میخواد خوشگل بشم قیافم خوبه ها خوشگلم موهام خیلی هم زیاد نیس ولی خب بلاخره موعه دوست دارم صورتم بی مو باشه ولی مامانم میگه صورتت شکل دخترانشو ازدست میده شکل زنا میشی چکار کنم اخه

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبیلتو بزن دیگه خداییش ضایع است موهای صورت ولی واجب نیست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
2738
سبیلتو بزن دیگه خداییش ضایع است موهای صورت ولی واجب نیست

میترسم هرروز ازشون دوتا تار میکنم تا کم بشن خخخخح  

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔