2733
2739
عنوان

مامانم نمیزاره سبیل هامو بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 39580 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در یک عملیات انتحاری بزن بگو مسخره ام میکردن

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
چند سالته؟ دانشگاه میری چی کار مامانت داری. خودت بزن فوقش کتک می خوری!!!

۲۰سالمه  

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
2731

وا موهای صورتو الان بچه ۱۵ ساله هم میزنه یکبار یواشکی بزن عادی میشه من این روشو امتحان کردم دوتا حرف شنیدم بعدش دیگ راحت شدم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

مامان منم اینطوری بود سال دوم دانشگاه بودم بالاخره با کلی حرف زدن اجازه داد.ابرو رو اصلا اجازه نمیداد ولی خودم یواشکی زیرشو تمیز میکردم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738
میترسم هرروز ازشون دوتا تار میکنم تا کم بشن خخخخح  

مرگ یه بار شیونم یه بار

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
در یک عملیات انتحاری بزن بگو مسخره ام میکردن

نه درحد مسخره کردنن نیس مث پرزن ولی خیلی رو مخن

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

شما لیسانس روانشناسی هستی و هنوز اصلاح نکردی؟😑😑😑چجوری صبر کردی تا حالا؟

به نظر من فقط سیبلتو بدون اینکه مامانت بدونه اصلاح کن بقیه صورتت رو هم دکلره بزار.

برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟😢❤👼
نه درحد مسخره کردنن نیس مث پرزن ولی خیلی رو مخن

تو بگو مسخره ام میکنن