2737
2739
عنوان

مامانم نمیزاره سبیل هامو بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 39581 بازدید | 121 پست

بزن بگو سیبیلامو گرو گذ😆اشتم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم اینطوری بود سال دوم دانشگاه بودم بالاخره با کلی حرف زدن اجازه داد.ابرو رو اصلا اجازه نمیدا ...

من ابروام خدارو هزار مرتبه شکر خدادادی تمیزن

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
وا موهای صورتو الان بچه ۱۵ ساله هم میزنه یکبار یواشکی بزن عادی میشه من این روشو امتحان کردم دوتا حرف ...

منم دبیرستانی بودم زدم

اولش دعوام کرد 

گفتم خوشت میاد پسرا توخیابون بهم متلک بندازن بگن میرزاکوچک خان؟؟؟؟

کوتاه اومد دیگه

2728

شما با مادرت صحبت كن بازم دليل منطقي بيار الان كه دوره قاجار نيست 

نجابت دختر هم به سيبيلاش نيست به حيا و وقارش هست 

اگر گوش نكرد شما يه بار كه سيبيلاتو بزني در عمل انجام شده قرار ميگيرن و تمام 

مغزم درد گرفت 

زمانيكه معلم بودم يه بار يكي از شاگردام مامانش موهاشو مش هفت رنگ كرده بود بعد شما دانشجوييد مامانتون براي سيبيلاتون تصميم ميگيره 

اين حد از تناقض در جامعه رو نميتونم درك كنم 

بردارشون  مطمئن باش تا خودت بهش نگی اصن متوجه نمیشه جسارت به خرج بده نهایتا دو بار دعوات کنه.  خداییش ضایع س دانشجو هم که هستی. چهره ت باز میشه 

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              

یاد یه خاطره افتادم...منو آبجیم کوچیک ک بودیم .آبجیم یه بار بارنگ موی مامانم جلوی موهای منو رنگ گذاشت رنگ زردشد😂😂😂ترسید مامانم بیادودعواش کنه جلوی موهای منو تیغ زد😕😕آی کتک خوردیم آی کتک خوردیم

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
2738

من وقتی میخواستم برم دانشگاه مامانم خودش اصلاح کرد صورتم و ابروهامم دخترونه برداشت...

تازه من سال ۸۹ رفتم دانشگاه فک میکردم الان دیگه این چیزها حل شدست.

خودت با قیچی سیبیل هاتو از ته کوتاه کن.من وقتی دبیرستانی بودم این کار و میکردم اصلا معلوم نمیشه😁

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
من ابروام خدارو هزار مرتبه شکر خدادادی تمیزن

خدا رو شکر حداقل از این راحتی

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

خداییش عقده ایی شدم هی با نرم افزارای فتوشاپ ازخودم عکس میگیرم که ببینم بی مو چه شکلی امخخخخخخخخخ

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
شما لیسانس روانشناسی هستی و هنوز اصلاح نکردی؟😑😑😑چجوری صبر کردی تا حالا؟ به نظر من فقط سیبلتو بدو ...

من سیبالمو از دوم دبیرستان برداشتم

دانشگاهم صورتم اصلاح میکردم مامانم نمیفهمید ولی یبار اومد اتاقم خواب بودم زوم کرده بود فهمیده بود 

در عالم خواب یه سیلی نثارم کرد همچین گرخیدم ک خودش هم یه متر از جا پرید😐😐😐

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇

برش دار بی اجازه

من پیش دانشگاهی بودم مامانم نمیزاشت دست به ابروهام بزنم.یه روز به جای کلاس رفتم ارایشگاه

تو عمل انجام شده قرار گرفت😐

دیگه اعدامت نمیکنه فوقش برات تاسف میخوره یکم بعدا عادت میکنن😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
شما لیسانس روانشناسی هستی و هنوز اصلاح نکردی؟😑😑😑چجوری صبر کردی تا حالا؟ به نظر من فقط سیبلتو بدو ...

دکلره صورتو خراب نمیکنه ؟ترم ششم یه ترم دیگه دارم الکی نوشتم لیسانس هنو نگرفتم کهخخخخخ

برش دار بی اجازه من پیش دانشگاهی بودم مامانم نمیزاشت دست به ابروهام بزنم.یه روز به جای کلاس رفتم ار ...

وااااااای چقد شجاع بودی خوش به حالت