2733
2739
عنوان

دعوای سخت امشب من که به جدایی ختم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 7748 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن تو رو خدا بچتو تنها نذار

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2740

ترو خدا به فکر اون بچه باش ک الان به اغوش مادر نیاز داره لااقل هر جا رفتی با خودت ببرش 

نزار شبا با هق هق گریه بدون مادرش بخوابه

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

شوهرم خیلی خوب بود اخلاقش خیلی زندگیمون گرم بود تا دیشب مادر شوهرم زنگ زد که وای چیه انقدر واسه بچه اسباب بازی میگیرین روز به روزم بیتربیت تر شده و از این حرفا و یکسره پشت تلفن حرفهایی که منو ناراحت میکرد منم خیلی ناراحت شدم مثل دیوانه ها شدم گفتم به شوهرم بگو کسی حق نداره به بچه من بگه بیتربیت از توهین به خودم میگذرم اما از بچم نه چرا انقدر دخالت میکنه اینارو با گریه گفتم و داد و بیداد خیلی حالم بد بود خیلی اصلا کنترل اعصابمو نداشتم چون واقعا با لحن بدی بعد از این چند سال که عرویشونم حرف زد که دیدم شوهرم بهم حمله کرد و کتکم زد منم یه اس محترمانه برای مادرش فرستادم که چرا اینجوری گفتی و من دوس ندارم به بچم بی دلیل انگ بیتربیت بخوره اینم بگم که گفت تو این دو سال نتونستين بچه تون رو تربیت کنید پس چکار کردید برای من این جمله اونم از کسی که جلوش خیلی رعایت کردم اتو دستش نذم سخت بود بخدا پسرم خیلی عاقل و فهمیدس این عذابم میده 

وای چ کار احمقانه ای بخای سر این موضوع قهر کنی بری

اونم بچتو تنها بذاری 

خیلی کارت اشتباس

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2706