2733
2734
عنوان

دعوای سخت امشب من که به جدایی ختم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 7748 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم خیلی خوب بود اخلاقش خیلی زندگیمون گرم بود تا دیشب مادر شوهرم زنگ زد که وای چیه انقدر واسه بچه ...

اون بچه دفاع کردن شما رو نمیخواد اون به وجود مادر احتیاج داره فقط👿 

اگه دعوا سر بچه اتون بود چطور الان میخوای پاره تنت رو تنهاش بزاری بری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

حرفات خیلی تناقض داره!😒 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2728

بعدش قهر کنی بری فک میکنی بهت مدال میدن

نخیر همین مادر شوهرت بهت انگ بی عرضگی میده ک نتونسته زندگی شو جمع کنه بچشو تنها گذاشته رفته

بعدشم ک میره سرت هوو میاره و بچتم زیر دست نامادری بزرگ میشه

این راهش نیس

حالا ننش ی حرفی زده تو باید بذاری بری ...

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
شوهرم خیلی خوب بود اخلاقش خیلی زندگیمون گرم بود تا دیشب مادر شوهرم زنگ زد که وای چیه انقدر واسه بچه ...

استارتر اصلا دلیل ترک کردن خونه و زندگی و شوهر و بچه ت دلیل قانع کننده ای نیستا

یه کم بیشتر به رفتارت فکر کن

ادم گاهی یه گوشو در میکنه یه گوشو دروازه

دعوا شیرینیه زندگیه عزیزم

اشکال نداره گلم درسته کاره شوهرت و مادرشوهرتم درست نبوده اما خب نباید بخاطر اسنکه شوهرت عصبانی بوده و ناخوداگاه یه کاری کرده بچتو ول کنی بری

سنگین باهاش برخورد کن اما قهر کردن یا جدا شدن با وجود یه بچه طفل معصوم بخاطر یه اشتباه شوهرت کار درستی نیست

الان ۱۰۰درصد شوهرتم پشیمونه

اگه اینقد بچتو دوس داری ک نمیخوای ببینی کسی بهش حرفی زده پس انقدم دوسش داشته باش که بخاطرش از سختیایه زندگیت بگذری و اشتباه شوهرتو ببخشی❤️🙏🏻

پـِـدرم👑_👩مـــادرم💎_👦🏻بَـــرادَرم❤️_👶🏻پِسَـــرم🤱🏻🌎
2738

وایسین خانوما ادامه داره همین نیست که اینم پیام من که در جواب مادر شوهرم هم کلی دلجویی کرد و از دلم بیرون اومد بعدشم شوهرم رفت خونه مامانش که چرا اینجوری گفتی و شب مامانشو برادرشوهرم اومدن دنبالمون و رفتیم خانه بازی و همه چی بخیر خوشی تموم شد و من کینه و ناراحتی نداشتم و شوهرم هم همینطور آشتی کردیم

2706