2737
2734
عنوان

دعوای سخت امشب من که به جدایی ختم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 7748 بازدید | 124 پست
سلام عزیزم ممنون احوال پرسیدی امروز اومد خونه بعد از سرکار گفت پاشو وسیله هاتو جمع کن ببرمت پیش ماما ...

خوب کاری کردی همینطور ادامه بده به هیچ عنوان خونه رو ترک نکن تازه حکم زن ناشزه رو میگیری و از حق و حقوقت محروم میشی بمون سفت و محکم تو خونت بالا سر بچه ات تا اون کوتاه بیاد نگران نباش فقط توکل به خدا کن وظاطف خانه داریتم به خوبی انجام بده و مرتب ذکر یاودود رو زمزمه کن که باعث افزایش مهر و محبت زن و شوهر میشه سعی کن برای زندگی خودت و پسرت با همه ی سختیهابجنگی مطمئن بااااااشششش پیروز میشی ما هم برات دعا میکنیم عزیزم خدا پشت و پناهته احتیاج به هیچ کسی نداری

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون واقعا با حرفات انرژی مثبت بهم میدی قدر خودتو بدون گلم

ممنون عزیزم خوشحالم که تونستم بهت انرژی بدم برات بهترین آرزوها رو دارم تو هم قدر خودتو زندگیتو و گل پسرتو و حتی همسرتو بدون سعی کن به خوبیهاش فکر کنی بدون که همون حسی که تو به اون پیدا میکنی اون هم به تو پیدا میکنه و انرژی های مثبت و منفی واقعااا وجود دارن پس انرژی مثبت بفرست تا اون هم نسبت به تو احساس عشق و محبت بیشتری پیدا کنه

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤
2731