2733
2739
عنوان

هر كس دلش ميخواد بياد سرزنشم كنه چون حقمه

| مشاهده متن کامل بحث + 40492 بازدید | 257 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعاً برم بگم؟ اگه مرده زد زيرش چي بگم

نه اصلا نریا،این مردا همه اهل حاشا و مطلوم نمایی هستن،از کجا معلوم نگه خودش بخاطر ندازن قرضش چراغ سبز نشون داده،قرضشو بده بلاکش کن پاتم تو مغازش نزار

❤❤❤

بروبه شوهرت بگوحق وحسابش روبزاره کف دستش

مرتيکه ي عوضي هوس بازبيشعورابله رو😤😤😤😤😤😤😤😤😤اصن غلط کرده همچين غلطي کرده😠😠ميرفتي ميزدي دم دهنش👿👿👿آبروش روميبردي،ميگفتي توخبرداري زنت جايي ازکسي فرض نکرده

گل دخملم،عشقم👯1396/8/2بدنیااومده تیکرتولدشه 😘😍
2728
وا این چ حرفیه ک میزنی،شما نمیدونی ک دیوار حاشا بلنده،فوقش میگه این خانم خودش چراغ سبز نشون داده اصل ...

من عصباني شدم همين به ذهنم رسيد😂

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

به خانومش چیزی نگو .به شوهرتم هیچی نگو 

شر افروز بهتره که نباشیم

غیر اینکه شوهرتم له میشه و خورد میشه از این ماجرا چیزی نداره...

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
واقعاً برم بگم؟ اگه مرده زد زيرش چي بگم

پیامارونشون زنش بده ..ببخشید گناه ک نکردی رفتی نسیه خرید کردی...پیامارونشون شوهرتم بده بزاراونم بدونه...نرتیکه ب چ حقی ب شما پیام میده اخه...ینی چون نسیه اوردی باید ب خودش اجازه بده اراین غلطا بکنه

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
2740

سلام عزیزم خودتوناراحت نکن فقط هرجورشده قرضت رو پس بده اگه تونستی شمارتوعوض کن اگه که نتونستی همه پیام هاتونگه داراگه بازم مزاحمت شد بهش بگو ونشونش بده.

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

دراولین فرصت پولشوبندازجلوش

به شوهرتم نگیا شر بشه یهو

پاتوهم اون دور وبرانذار

چندش عوضی بی وجدان(ببخشید نمیتونم جلوخودموبگیرم)

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

حساب داشتن که قرض نیست.نسیه گرفتی دیگه

بعدشم عزیزم از این به بعد بشه تجربه برات جایی شماره شخصی خودتو نده.از فامیلی و شماره شوهرت استفاده کن برای اینجور مواقع که اسم و شماره و ... رو خر بی سر و پایی نداشته باشه

الانم من جات بودم به زنش میگفنم اون 200 تومن هرطور شده میدادم دیگه هم خرید نمیکردم ازش

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
احساس ميكنم كل عذت نفسم يك باره فرو ريخت

من بودم اصلا نمیپرسیدم کی هستی؟ وقتی نمیشناسی جواب نده، بعد اگه دیدی داره چرت و پرت مینویسه بلاکش کن 

حالا هم هر جور شده ۲۰۰ تومنو جور کن برو بزن تو صورتش اگه زنش هم باشه که چه بهتر 

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
2706