2733
2739
عنوان

هر كس دلش ميخواد بياد سرزنشم كنه چون حقمه

| مشاهده متن کامل بحث + 40492 بازدید | 257 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلا نریا،این مردا همه اهل حاشا و مطلوم نمایی هستن،از کجا معلوم نگه خودش بخاطر ندازن قرضش چراغ سب ...

دقیقا واقعا تعجب میکنم از بعضی نظرا

چرا آبرویه خودش رو ببره اخه فقط پولش رو باید بده و دیگه ام هیچی ازش نخر بلاکش کنه میخواد چیکار کنه مرد مثلا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2731

حالا اون مردک پیری ی حرفی زده تو چرا بخودت میگیری 

بگو من شرف دارم قرض میکنم ولی تو بی شرفی که این غلطارو میکنی با زن و بچه 

پولشو سریع جور کن بده عزیزم پرت کن جلوش 

و کلن بلاک و تهدید

به زنش اصلانگو،چون این عوضی که توداری میگی هزارجون حیله بگارمیبره که توروبدجلوه بده وممکنه زنش جلوی همه ی مشتریاس که بیشترشم همسابه هاتون هستن آبروتوببره وبهت تهمت ناروابزنه،اونوقت دیگه این شرجمع کردنی نیس

الله اکبر❤❤❤
خاك بر سرم

وای خدا نکنه😯خاک بر سر اون بیشرف کنن😳به شوهرت چیزی نگو شر میشه یه قتل هم میفته گردن شوهرت خدانکرده پول اون بیشرف رو هم جور کن وپرت کن تو صورتش مرتیکه هیچی ندار احمق کثاااااااااااااااااااااااااااافت😠😤😬😠😡

ببخشید عصبی شدم😧😳😥

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
احساس ميكنم كل عذت نفسم يك باره فرو ريخت

خودتو ناراحت نکن

مثلا میخاسته دوست شه از این در وارد شده

مثلا میخاسته بگه۲۰۰تومن واسه خودت....آره

بلاکش کن تا پولت جور بشه برو بکوب تو صورتش پولشو

کثااااافت

به زنششم چیزی نگو 

زنش خودش باید زرنگ باشه