2733
2734
عنوان

هر كس دلش ميخواد بياد سرزنشم كنه چون حقمه

| مشاهده متن کامل بحث + 40485 بازدید | 257 پست

ببر پولو پرت کن تو صورتش و از این به بعدم یاد بگیر که وقتی نداری قرار نیست حتما بخری 200تومن !!!!

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشرففف

عزیزم چرا به خودت توهین میکنی ، الان اوضاع اقتصادی خیلیاااااا خرابه و این یه کار عادی شده ، حالا شانس شما طرفتون بیشعور از آب در اومده مقصر شما نیستی 

اگر در توانتون هست برید زودتر پرداخت کنید و همونجا بگین اگه یه بار دیگه پیام بدی با گوشیم میرم پیش زنت و دیگه ازش خرید نکنین

مرتیکه ی بی همچیز،آشغاال😤والاانسانیت مرده،عزیزم هرطورشده سریعاپولشوجورکن بروپرت کن جلوش مرتیکه ی هرز،جوابشم نده اصلاااا،به زنشم چیزی نگو،بعضی ازاین مردای عوضی هزارجورفیلم میان آخرش توروبدجلوه میدن

الله اکبر❤❤❤
2740

خاک بر سرش نکبت. اگر شوهرت در مورد پوله میدونه آدم بد دلی نیست برو بهش اینایی که این مردکه فرستاده نشون بده

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
همه ش به كنار اين قرض كردن از سوپري خيلي بده قرض كردن براي شكم

شاید چیزی لازم داشته و پول نداشته بخره اون زمان 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

پدر سوخته عوضی دیگه از هیچی خجالت نمیکشن

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706