2733
2739
عنوان

خالم برای پسرش رفت زن دوم بگیره............

| مشاهده متن کامل بحث + 8995 بازدید | 403 پست
عزیزم من تازه عضو نشدم .2 ساله هستم......اوناییی که باید و دوستان گلم من رو میشناسند .

منم عضویتم مال پارسال نیست یه 15ساله عضوم

عزیزم اینجا هیشکی تازه عضو نیس همه قدیمی هستن

هرکی میاد خواننده خاموش بوده یا عضویتش قدیمی

😂😂😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها رو خالم دیشب برده خونه خودش

وای خدایا دلم نمی خواست نفرین کنم

الهی خود خدا جوابشو بده 

ای کاش خونه رو ترک نمیکرد شاید خالت هم اینکارو نمیتونست بکنه 

اونقدر اونجا میموند که پلیس میومد

هرچند معلوم نیست چطور بدبختو شکه کردن که نتونسته حرف بزنه 

خدا جونم خودت درستش کن
2731
منم عضویتم مال پارسال نیست یه 15ساله عضوم عزیزم اینجا هیشکی تازه عضو نیس همه قدیمی هستن هرکی میاد ...

منظورم اینه که کاربری قبلیمو همه میشناسن

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  
2740
نه گلم هیچی نمیگه الان هم اومد ناهار خورد و دفت تروخدا برام دعا کن که زودتر از دستش خلاص شم داره ذ ...

انشا الله 

ولی از برنامه هات چیزی بهش نگو که بفهمه 

خدای نکرده زندانیت کنه یا بخواد نزاره کاری کنی

به پدرت بگو کارارو کامل شد 

لحظه ی آخر خبر دار بشه اینجوری بهتره 

خدا گر ببندد زحکمت دری ز رحمت گشاید در دیگری

انشالله روزای خوشی تجربه کنی

خدا جونم خودت درستش کن
منم عضویتم مال پارسال نیست یه 15ساله عضوم عزیزم اینجا هیشکی تازه عضو نیس همه قدیمی هستن هرکی میاد ...

عزیزم من رو اونایی که دوستای صمیمیم هستن تو اینجااا خوب میشناسن لزومی نمبینم انقدر حقیر و پست باشم که بخوام کسی رو سرکار بزارم.....

وضعیت مالی پسر خالت چجوره؟ چند ساله با خانم اولش ازدواج کردهِ؟ بچه هاش چند سالشونه؟

کارمند ساده بانکه

پسر خالم با زن دومه تو خونه هستن

من در عجبم اون زن دوم حالا چجور راضی شده بیاد بره تو خونه هووش یا رو تخت اون بخوابه حداقل خونه جدا میخواست این دیگه کمبود داشته یا چقدر شیطانه که میخواد دل اون زن اول رو بسوزونه

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#
زن اول تا الان هزار بار جون داده.بيچاره

بمیرن جفتشون .....روم نمیشه دیگه تو صورتش نگاه کنم

2706