2752
2734
عنوان

خالم برای پسرش رفت زن دوم بگیره............

| مشاهده متن کامل بحث + 8995 بازدید | 403 پست
الان خبر نداری از زن پسرخالت؟؟

همین الان زنگ زدم از خواهرم پرسیدم گفت با زن دومه تو خونه ان بیرونم نیومدن

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردها فکر میکنن چند تا چند تا زن داشته باشن خیلی خوبه

ولی به نظر من کار خیلی سختی هست

تازه نباید هیییییییییچ فرقی بینشون بزاره. که کار خیلی سختی هست. فقط میتونه تو دلش یکی رو بیشتر از اون یکی دوست داشته باشه.

خدا فقط به این شرط اجازه ازدواج مجدد رو به اقایون داده

پسرخالت با زن دومش تو خونه ان؟

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

ای کاش به عروس خالت میگفتی به هیچ عنوان خونه رو براش خالی نکنه که راحت باشن 

نباید پا پس میکشید

بچه هاش کجان؟

خدا جونم خودت درستش کن
چیزی به نامم نبست همش به نامه خانوادشه...۳۱ سالمه... من حاله این خانم خوب درک میکنم شوهره من که فقط ...

مشکل بچه دار نشدن از کیه ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
به به چه قانونی داریم ما.....

ازون چیزی که فکر می‌کنید افتضاح تره. الانم که طرحی گذاشتن بنام طرح تاب آوری اجتماعی زنان. اونجاییکه میان برای طلاق ولی مثلا پشت و پناهی ندارن رو میفرستن به بیچاره ها یاد میدن چطور در برابر مشکلات شوهراشون تاب بیارن تحمل کنن. قانون رو مردا نوشتن هیچوقت هم حق خودشون رو ضایع نکردن. این چیزایی که سرچ میکنید و نمیدونم زندان و جریمه و فلان. اینا رو باید گذاشت در کوزه ابشو خورد. براحتی میتونی بری زن دوم و سوم بگیری و صدها صیغه داشته باشی.حق طلاق بهت میدن قاضی میپرسه خب حالا میمونی یا طلاق میگیری. یعنی تو کشک. عمرت تو خونه اون آدم کشک. احساست، زحماتت همه کشک. دوستان میگن عروس خاله شما طلاق بگیره بره مهرش رو بگیره. من میگم اصلا مهرش رو خم گرفت. طلاقش هم گرفت. عمر از دست رفته چی میشه. دو تا بچه بدون مادر، خودت با دوتا بچه برگردی خونه بابات، سرشکسته، با دل شکسته و داغون..... 

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#
ای کاش به عروس خالت میگفتی به هیچ عنوان خونه رو براش خالی نکنه که راحت باشن  نباید پا پس میکشی ...

بچها رو خالم دیشب برده خونه خودش

رفتن تو حجله که.ایشالا بیرون نیان هيچوقت

الهی امین.خیر نبینننن....

کاش عروس خالم زن بدی بود که انقدر نمیسوختم

2706