2733
2734
عنوان

همه اطرافیانم بخاطر جنسیت بچم تیکه میندازن

| مشاهده متن کامل بحث + 4904 بازدید | 137 پست

انقدر دوست دارم خدا ی دختر سالم بهم بده . دوست دارم بچه اولم دختر باشه

دختری هستم که فقط رنگ لبم کافیست تا مردانگی ات را به تباهی بکشاند ، با این اوصاف ضعیفه منم یا تو؟؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا چه سطح شعور و سواد اطرافیانت پایینه. چقد بیشعورررن اه .... اتفاقا پسر بعد ازدواج دیگه اختیار سرزدن به پدرمادرشم‌دست خودش نیس ولی این دختره که همیشه برای پدر مادر میمونه. این حرفا مال عصر جاهلیته اینا هنوز جاهل موندن

2742
کی گفته فرق نداره داره دختر بهتر😍😅😁 من عااااشق دختر بودم خدا بهم یه دخمل ناز داد😗 انیس مادر ...

فرق ک از لحاظ هایی فرق دارن

شمام این وسط شوخیت گرفته😀

یکی انتن داره یکی نع

اینم یه تفاوت دیگش😜

🌹اللّهم صل علی محمّد و آل محمّد🌹

خانوما دقت کردین خودتونم دارین بین دختروپسر فرق میذارین وهمش از دختر تعریف میکنین؟

بچه دختروپسر نداره هرچی باشه عزیز پدرمادرشه وبه هیچکی مربوط نیست که بخواد تیکه بندازه

ول کن اعصابتو خرد نکن کن مادرشوهرم هی به دخترم میگفت چی میشد به جای تو پسر میشد منم به شوهرم گفتم جوابشونو داد دیگه ساکت شدن.,😏

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738
منم بچه ام دختره عاشقشیم همسرم همش میگه دخترم کی میاد که دنیارو به پاش بریزم.اصلا حرف بقیه برات مهم ...

فقط دخترها خیلی بابایی هستند😣

باباها هم عاااشق دخترشون

با اینکه دخترم ۹ ماهشه ولی بهش حسودیم میشه

جای منو توی دل باباش گزفته😁

به شوهرم میگم هرچی به من میگفتی الان به دخترمون میگی پس من چی😂

حسودیم میشه

Eft
کی گفته فرق نداره داره دختر بهتر😍😅😁 من عااااشق دختر بودم خدا بهم یه دخمل ناز داد😗 انیس مادر ...

ن اصلا پسرهم خوبش خوبه من یه پسر دارم که با دنیا عوضش نمیکنم با اینکه هفت سالشه اما از یه دختر بیشتر به دردم میخوره اینجوری نگین بعضیا ناراحت میشن 

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
عزیزم😆

به خدا😍😂تمام زندگيشونم شده دخترشون من حالا بهش ميگم بابا ديگه لوسش نكنيد بزرگ ميشه از اين دختر لوسا ميشه مامان و بابا و دوتا داداشا همه جملگي عاشق اين نفس كوچولو شدن😍😂

🌺تو تا ابد مسئول كسي هستي كه اهليش كردي🌺
2706