2737
2739
عنوان

همه اطرافیانم بخاطر جنسیت بچم تیکه میندازن

| مشاهده متن کامل بحث + 4887 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من سه  دختر دارم الهی شکر احساس میکنم خوشبخترینم کسی حرفی بزنه خودم ترورش میکنم

منم ی دختر دارم 

عزیزهههه 

تازه آرزو میکنم بچه دومم هم دختر شه بچم خواهر داشته باشه

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
2728

عزیزم شما نباید خودتو ببازی حتی اگه ده تا دختر هم داشته باشی بگو پرنسس من و باباشونن،بگو امام جعفر صادق فرمودن دختر نیکی و خسته هست و پسر نعمت روز قیامت بابت حسنه پاداش میدن و بابت نعمت سوال میکنن،بگو وقتی فرزند پیامبر دختر شد جاهل های عرب مسخره اش کردن که پسر نداری نسلت رو ادامه بده ولی خدا از نسل پاک حضرت زهرا (س)پاک ترین و بهترین مخلوقاتش رو آفریده‌.

منم بچه ام دختره عاشقشیم همسرم همش میگه دخترم کی میاد که دنیارو به پاش بریزم.اصلا حرف بقیه برات مهم نباشه اون کوچولو الان تمام احساس شما رو درک میکنه ناراحتش نکن.بعدم تو این دوره زمونه خانوما پا به پای آقایون دارن پیشرفت میکنن و چه بسا خانومایی که خیلی موفق ترن

نشود فاش کسی آنچه میان من و توست
2740

این تبعیض جنسیتی کی میخواد توی این مملکت تموم شه، والاه نگاه تحقیر آمیز زن به دختر از عجایبه. خدا خودش عقل و شعور بده. شما هم ناراحت نباش ، آن کس که نداند و نخواهد که بداند بهتر برود خویش به گوری بتپاند

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......

منم رابطمو با همه کم کردم مخصوصا مادرشوهر، بجاش با دوستای خودم وشوهرم ارتباط خونوادگی برقرار کردیم حسابی دورهم خوشیم کاری به هیچ حرفی نداریم. کافیه دلمون هوس مهمونی کنه با دوستا قرارشام میذاریم حسابی هم خودم هم شوهرم هم پسرم خوش میگذرونیم

واقعا ک متاسفم برای اونایی ک دلتو رنجوندن... دختر و پسر هیچ فرقی نمیکنه2تاش نعمت و هدیه خدان... خد ...

کی گفته فرق نداره

داره

دختر بهتر😍😅😁

من عااااشق دختر بودم

خدا بهم یه دخمل ناز داد😗

انیس مادر

غمخوار

مهربون و....

البته توی خانواده شوهرم سه تا نوه بود هر سه تا پسر

با اینکه فقط بچه ی من دختر شد

بازم مادرشوهرم ناراحت بود

ولی اصلا برام مهم نبود