2737
2734
میخوام نظرتون رو راجع به این موضوع بدونم همسر من وقتی خونشونیم هرجا میخوایم بریم به خانوادش اطلاع م ...

درست نیست زندگی خصوصی شما به هیچ کس ربطی نداره کارش درست نیست واقعاا

مردمهربان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

والا بنظر خودم نه چون قیافشو خیلی دوس داشتم و انتخاب خودم بود اما خودش حس میکنه من خیلی برترم. سه س ...

شما هرچقدرام که فک کنید که تفاوتون زیاد نیست نمیتونه جای افکار شوهرتونو بگیره ایشون احتمالا ترس از دست دادتونو داره

خب ۸ ساله که باهم زندگی میکنید احتمال جدایی پایینتر میاد و ترس ایشون بی دلیله اما شما میتونی بهش بیشتر برسی و سعی کن همیشه لباسای شیک و تمیزی بپوشه(من که خودم رو تیپم به شدت حساسم وقتی لباس چروک بپوشم احساس میکنم خیلی وضعم داغونه!!!)

کلا نیاز داره یکم بیشتر بهش ابراز احساسات کنید و اینو بهش بفهمونید که خیلی برای شما ازشمند و مهمه

2731
میخوام نظرتون رو راجع به این موضوع بدونم همسر من وقتی خونشونیم هرجا میخوایم بریم به خانوادش اطلاع م ...

واااای چقد بده دیگه ب پلو و خوراک خوردنتونم ککار دارن 

بنظرم قشنگ نیس اصلا

با کسم  اما بی کسم
2738
نگفته ام چون برسون میاد که من زن بگیرم آخه منم هنوز جوانم بخدا ۶ساله گیرکرده ام وشکرخدا از مال دنیا ...

باید باهاشون صحبت کنین حتما قبلش که آسیب نبینن

یکی از دوستان من مادرشون فوت شده پدرشون بی خبر یهو زن گرفت آورد تو خونه

نمیدونید چقدر اینا اذیت شدن و آسیب دیدن

به نظر من باید آمادشون کنین

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم

استقلال شخصی ایشون نداره ...

راه درمان کاملی بنظرم وجود نداره !شما باید بهش بفهمونید که برای تمام خانوادش احترام قائل بشه اما نباید یه سری خط قرمز رو رد کنه!

صبر ایوب لازم دارید :d

armanq کجاش شبیه temple عه😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

چند رور نخوابیده باشی قیافه خودتم تو اینه 2 تا میبینی چ برسه ی اسم😂😂😂

حالا میگن چ حوصله داشته تایپیکم زده😂😂😂😂😂

با کسم  اما بی کسم
شما هرچقدرام که فک کنید که تفاوتون زیاد نیست نمیتونه جای افکار شوهرتونو بگیره ایشون احتمالا ترس از د ...

بله با دوستی مجموع میشه 8 سال.به خودش نمیرسه بخدا همش دنبالش راه میوفتم عطر میزنم براش و...ولی خودش اهلش نیست خیلی.

ممنون از راهنماییت 

قضاوت نکنیم!
2706