2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
إنسان نگاه ميكنه هميشه هم چيزى پشتش نيست. شما نميخوام اينجا جواب بدى ولى از خودت بپرس يه اقا خوش تيپ ...

نگاه کردن با تو نخ کسی رفتن فرق داره

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
خب ببینم بخوام باهات رو راست صحبت کنم! بنظرت خیلی از شوهرت بهتری؟(از لحاظ مالی زیبایی یا رفتاری؟) ...

والا بنظر خودم نه چون قیافشو خیلی دوس داشتم و انتخاب خودم بود اما خودش حس میکنه من خیلی برترم.

سه سال ازدواج کردیم و 8 ساله آشنا شدیم 

خیانت؟نه،شیطنت بوده اما خیانت با ی زن دیگه نه حداقل من ندیدم 

قضاوت نکنیم!
2738
من بعداز ۴۰ سال عمر ودوبچه متارکه کرده ام و۶ساله تنهام حالا یه خانمی پیداشده که اصلا بچه دار نمیشه و ...

بنظرم اون خیلی دلسوزتر میشه چون میدونه مادری رو شاید حس نکنه اما با وجود فرزندان شما لمس میکنه .خودش چی میگه قبول کرده؟

با کسم  اما بی کسم
بفرماید

میخوام نظرتون رو راجع به این موضوع بدونم

همسر من وقتی خونشونیم هرجا میخوایم بریم به خانوادش اطلاع میده با جزئیات دقیق که مثلا کجا میخوایم بریم با کی میخوایم بریم چیکار میخوایم بکنیم و...

خونه ی مام که میاد دقیقا قبلش به خانوادش میگه که میاد اینجا که بریم چیکار کنیم دنبال چی بریم

اینم بگم که دو تا شهر متفاوتیم میریم خونه ی هم میمونیم

این سناریو رو تصور کنید:

-ناهار کجا میخواین برین؟

*رستوران فلان

-تنها میرین؟

*بله

-پولاتون خرج میشه...

وقتی برگشتیم

=ناهار چی خوردین؟

*جفتمون جوجه با سرویس

-وا جوجه مگه سرویس داره؟!!

=شاینی غذاشو کامل خورد؟برنجشو کامل میخوره؟

*نه نصفشو خورد

لطفا همه نظرشونو بگن به خصوص آقایون

این رفتار درسته؟من حساسم و زیادی به استقلال و حریم اعتقاد دارم یا واقعا این درست نیست؟

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم
یعنی بترسم ازاینکه اونم بگه بچه موخووام

نه ترس نداره ولی این احتمال رو بدید که اون خانوم حتما دلشون میخواد که خودشون تجربه مادر شدن رو داشته باشن.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
نگاه کردن با تو نخ کسی رفتن فرق داره

از من پرسيدن نگاه. حالا شما اگر منظورتون چيز ديگهاست نميدونم. ولى اگر كسى در حضور همسرش داره به قول شما نخ ميده ديگه اون فرق ميكنه. ولى هر نگاهى به منظور  بد نيست.

2706