2737
2739
نترس عزیزمخونواده ی پسر ازش شحساب ببرن با عروس خوبن

خداکنه..من خودم آدمی نیستم بخوام بد باشم ولی وقتی ببینم باهام خوب نیستن منم نمیتونم خوب باشم،حتی بهش گفتم که با اینکه اینهمه اذیتم کردن خانوادت اما بعدا اگه خوب باشن اهل تلافی نیستم به هیچ عنوان..

سلااام دوستممم چقدر حس خوب میدی بهم عزیزم،حتما یاسین میخونم از امروز،،

عزیزمیییی🌷🌷

غصه نخور حتما درست میشههههه

منتظرم که بیای تاپیک خاستگاری و بله برون و نامزدی بزنی

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمیییی🌷🌷 غصه نخور حتما درست میشههههه منتظرم که بیای تاپیک خاستگاری و بله برون و نامزدی بزنی

فداتشم من،چقد خوب میشه اگه اینجوری بشه،هنوز جوابمو نداده..نمیدونم چرا این رفتارو نشون میده تاحالا ازش این طرز برخورد رو ندیدم،یه دفه دیگه که فکرش درگیر بود اینجوری شد ولی فقط دو سه روز بود،ایندفه خیلی طول کشید

خداکنه..من خودم آدمی نیستم بخوام بد باشم ولی وقتی ببینم باهام خوب نیستن منم نمیتونم خوب باشم،حتی بهش ...

منم همینجوری شوهرمو کشیدم سمت خودم عزیزم اگه شوهرت جذبه داشته باشه ناخودآگاه باهات خوب میشن

اینا مال قبل عقده بعد عقد دیگه مشکلی نیست

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم
2731
آره مهم همین قبل عقده ،بعدش دیگه نمیتونن کاری کنن،دوستم دعا کن واسم 

حتما از ته دلم دعات میکنمممم

2740
عزیزم بهت درخواست دوستی دادم گمت نکنم

لطف کردی دوستمممم

قبول کردم🌷🌷🌷🌷🌷

تاحدودی بله

فکر نکنم هاااا😮😮

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه

دیدم که میگم

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه