2733
2739
اینم یجورشه دیگه..بنظر خودم که همش حسادته،،خدابزرگه،اگه مال هم باشیم هیچکس نمیتونه جدامون کنه و اگه ...

بذار تا میتونه بدی کنه سنگ بندازه

دستش که جلوی شوهرت رو شه جلوش وایمیسته

خانواده ی شوهر منم بدی رو که به حد اعلا رسوندن شوهرم که قبلش همش به فکر رضایت اینا بود جلوشون وایستاد باهاشون 1 سال باهاشون قهر بود

حسابی نشستن سر جاشون

تو هر شری یه خیری هست غصه نخور

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار تا میتونه بدی کنه سنگ بندازه دستش که جلوی شوهرت رو شه جلوش وایمیسته خانواده ی شوهر منم بدی رو ...

اگه بذارن ازدواج کنیم...تا الان خیلی اذیتم کردن ،همه خانوادشون بهم فشار روحی وارد کردن ،تو خونه یکسره باهاش صحبت میکردن که منو ول کنه حتی داداشاش،،من تنها گناهم اینه که پسرشون دوسم داشته..که الانم ممکنه تحت تاثیر حرفاشون بوده این مدت که باهم صحبت نکردیم و الان حتی جوابمم نداد  خیلی خیلی ناراحتم،اون همش میترسید منو از دست بده از همون اول که بهم پیشنهاد ازدواج داد،،حالا جوری شده که جوابمو نمیده واقعا فکرشم اذیتم میکنه

اگه بذارن ازدواج کنیم...تا الان خیلی اذیتم کردن ،همه خانوادشون بهم فشار روحی وارد کردن ،تو خونه یکسر ...

اگه پسر دهن بین و مامانیی نیست به هیچوجه این اتفاق نمیفته اصلا نترس

ولی از الان یه نصیحت میکنم بهت اگه یه وقت خانوادش بهت زنگ زدن یا راه افتادن اومدن خونتون حتماااا و حتماااا صداشونو ضبط کن

من با صدای ضبط شده ی پدر و مادرش روی واقعیشونو بهش نشون دادم

بذار انقدر اذیت کنن تا عشقت خودش ببره ازشون

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم
2731
اگه پسر دهن بین و مامانیی نیست به هیچوجه این اتفاق نمیفته اصلا نترس ولی از الان یه نصیحت میکنم بهت ...

پسر خوبیه کلا،اما بنظرم تحت تاثیر یکم قرار میگیره،،،یدفه من صدای مامانشو ضبط کردم بهش نشون دادم باورش نمیشد..میدونی دوستم الان خیلی حس بدی دارم چون جوابمو نداده..پنج روزه باهام صحبت نکرده اصلا،چطوری میتونه    اگه دیگه ازش هیچ خبری نشه چیکار کنم،خیلی داغون میشم

پسر خوبیه کلا،اما بنظرم تحت تاثیر یکم قرار میگیره،،،یدفه من صدای مامانشو ضبط کردم بهش نشون دادم باور ...

اصلا نگران نباش میادددد

خانواده ی شوهر منم فاجعه بودن ، میخواست دست خالی با هیچ چیزی طلبکار طلبکار بیان  دختر ببرن 

اگه بدونی چه جنگایی خونشون بود ولی آخرش عشق پیروز شد

البته اینم بگم من از اول سعی کردم تو شرایط سخت کنارش باشم ، اصلا نمیذاشتم بره تو خودش تنهایی غصه بخور ، خیلی هواشو داشتم خیلیم بهش محبت میکردم ، بهشم نشون میدادم که تکیه گاهه منه و امیدم بهشه

اصلا نگران نباش میادددد خانواده ی شوهر منم فاجعه بودن ، میخواست دست خالی با هیچ چیزی طلبکار طلبکار ...

اینام دقیقا همینجورین،من اگه پسر یا دختر داشته باشم در آینده سعی میکنم هیچوقت هیچوقت بین دونفر که همو دوس دارن قرار نگیرم به انتخابشون احترام میذارم اینقد که این مدت سختی کشیدم واقعا بعدا همچین کاری نمیکنم ،حتی داداشم میخواست ازدواج کنه همه خانوادم مخالف بودن من مامانمو بزور برداشتم بردم واسه عقدشون..نمیدونم چرا واسه خودم اینجوریه....درمورد اونکه گفتی هواشو داشته باشم خب الان تو این موقعیت چیکار میتونم بکنم   جوابمو نداده خیلی دلمو شکونده

اینام دقیقا همینجورین،من اگه پسر یا دختر داشته باشم در آینده سعی میکنم هیچوقت هیچوقت بین دونفر که هم ...

خدا به دلت نگاه میکنه نمیذاره عشقتو از دست بدی

واسه من اینجوری پیش نیومده عزیزم ، هروقت شوهرم تو خودش بوده انقدر باهاش حرف زدم تا از اون حال و هوا دربیاد ،نتونستمم حالشو عوض کنم باز کنارش بودم ، با اینکه حس میکرد شاید به غار تنهاییش نیاز داره ، ولی اینجوری که آقایون گفتن نسخه ی خودمو نمیتونم برای همه بپیچم

ولی من بودم با توجه به رابطه ی خودم میگم بازم پیام میدادم تا بیاد پیامای کوتاه بدون هیچ سوالی مثل دلم خیلی هواتو کرده ، کاش خوب باشی تا دلم آروم بگیره ، قبل خواب کلیییی دعات کردم خدا به دل پاکت نگاه کنه همه چیز حل شه و... با فاصله شاید روزی 1 یا 2بار بهش پیام میدادم

ولی نمیدونم شما چجوریین

ولی توکل کن به خدا من اون موقع که اوج مشکلاتم بودم همش میرفتم سر خاک مامان بزرگم و امامزاده تا درست شد

اگه مذهبی هستی اعتقاد داری بگو یه سوره بهت یاد بدم

2740
خدا به دلت نگاه میکنه نمیذاره عشقتو از دست بدی واسه من اینجوری پیش نیومده عزیزم ، هروقت شوهرم تو خو ...

راستش دلم یجوری شده تا جوابمو نده دیگه نمیتونم چیزی بهش بگم..همین الان احساس خفگی میکنم بغضم نمیترکه از ظهر که بهش اس زدم..آره نماز خوندن و قرآن خوندن خیلی کمکم میکنه همیشه،اگه بهم یاد بدی خوشحال میشم عزیزدلم

راستش دلم یجوری شده تا جوابمو نده دیگه نمیتونم چیزی بهش بگم..همین الان احساس خفگی میکنم بغضم نمیترکه ...

من نمیدونم دلیل خانواده اش چیه ولی اینو میدونم اگر عروس رو نخوان به هیچ وجه اون عروس خوشبخت نمیشه الان به فکر زندگیت باشی بهتره تا خدای نکرده چندسال دیگه پشیمون بشی.

من نمیدونم دلیل خانواده اش چیه ولی اینو میدونم اگر عروس رو نخوان به هیچ وجه اون عروس خوشبخت نمیشه ال ...

آخه دوسش دارم،دلیل خانوادشم منطقی نیست میگن چون ته دلشون رضایت به این ازدواج ندارن..بیشتر حس از دست دادن پسرشون رو دارن

من نمیدونم دلیل خانواده اش چیه ولی اینو میدونم اگر عروس رو نخوان به هیچ وجه اون عروس خوشبخت نمیشه ال ...

اما اینکه میگین تا عروس رو نخوان خوشبخت نمیشه رو راستش قبول ندارم چون تو اطرافیان خودم خیلی از این نمونه های مخالفت شدید دیدم اما بعدش واقعا دختروپسری که باعشق ازدواج کردن خوشبختن

راستش دلم یجوری شده تا جوابمو نده دیگه نمیتونم چیزی بهش بگم..همین الان احساس خفگی میکنم بغضم نمیترکه ...

عزیزم بد به دلت راه نده درست میشهههه

میگن اگه هرروز یاسین بخونی مهرت کلید قلب شوهرت میشه و دشمناتم ناخودآگاه دوست خواهند داشت و نمیتونن بهت آسیب بزنن

من خودم 2دفعه تو بین این مشکلات چله ی یاسین گرفتن هر روز میخوندم معجزه کردد خیلی تاثیر داشت

آخه دوسش دارم،دلیل خانوادشم منطقی نیست میگن چون ته دلشون رضایت به این ازدواج ندارن..بیشتر حس از دست ...

نترس عزیزمخونواده ی پسر ازش شحساب ببرن با عروس خوبن

2706