2733
2739
من بعداز ۴۰ سال عمر ودوبچه متارکه کرده ام و۶ساله تنهام حالا یه خانمی پیداشده که اصلا بچه دار نمیشه و ...

اون خانم درسته که بچه دار نمیشه ولی حس مادری که داره

حس مادری تو خانما شدیده

شما باید بچه هاتونم ببینین ، اصلا قبول میکنن همچین چیزی رو؟؟

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دیگم بپرسم؟؟؟

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم
2731
بله كاملا درسته. خيلى از آقايان ميبينم خيلى بى منطق هستن ولى در خانمها هم اين هست. پس يك نفر هم ...

اکثر مردا اینقد پررو و بی منطقن

حتی اگه مقصر باشن حاضر به معذرت خواهی ساده نیستن

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
من بعداز ۴۰ سال عمر ودوبچه متارکه کرده ام و۶ساله تنهام حالا یه خانمی پیداشده که اصلا بچه دار نمیشه و ...

بله میشه .با چشم دیدم

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
2740
اون خانم درسته که بچه دار نمیشه ولی حس مادری که داره حس مادری تو خانما شدیده شما باید بچه هاتونم ب ...

احتمالا این خانوم هم بعد ازدواج با این آقا باز هم در تلاش و درمان باشه برای بارداری. این هم موضوع مهمیه 

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
اون خانم درسته که بچه دار نمیشه ولی حس مادری که داره حس مادری تو خانما شدیده شما باید بچه هاتونم ب ...

نگفته ام چون برسون میاد که من زن بگیرم آخه منم هنوز جوانم بخدا ۶ساله گیرکرده ام وشکرخدا از مال دنیا هیچی کم ندارم 

مردمهربان 
حالا یه سوالم من بپرسم از اقایون🤔معنی نگاه های مداوم مردها تو جمع به یه خانوم دیگه چیه؟

منم جواب میدم

هیزن

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
سلام من اومدم داداشم با ابجی  های گلم

سلام 

شوهرم به هررررر بنی بشری ک علاقه نشون بدم یا تعریف کنم حسادت میکنه،حتی پدرم یا ی خواننده یا حتی ی پس ...

خب ببین بخوام باهات رو راست صحبت کنم! :

بنظرت خیلی از شوهرت بهتری؟(از لحاظ مالی زیبایی یا رفتاری؟)

چندساله باهم ازدواج کردید؟

تا حالا ایشون خیانت نکرده؟

2706