2737
2739
عنوان

بيشرمانه ترين پيشنهادي كه بهتون شده

18213 بازدید | 87 پست

چي بوده تو محيط كار يا بيرون

لطفا برام دعا كنيد كسي كه دوسش داشتمو رو فراموش كنم و با كسي آشنا بشم كه انقدر به دلم بشينه و باهاش آرامش داشته باشم كه اون آدم قبلي رو فراموش كنم لطفا وقتي امضامو مي بينيد براي برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستين اللهم صل علي محمد و آل محمد  آمين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تو خونه...بهم گفتن پاشو سفره رو پاک کن...😏

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
با این که من ۳ تا بچه محصل دارم و خونم ۱ خابه است جاری عزیزم پیشنهاد کرد به پسر کلاس ششمش درس بدم

از این موارد به منم زیاد توصیه شده اونم توسط فامیل شوهر

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
ساعت ۱۰ بخواب 😐

به من اینو یکی بگه از وسط به دو قسمت مساوی تقسیمش می کنم 😡

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
پولتو بده من براات نگه داارم  تو خرج میکنی😬

این از همه ی بی شرمانه ترین های عالم

بی شرمانه تره 😂😂😂😂😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

تو یه نرم افزاری بود وقتی ۱۷ سالم بود یه مردی گفت بیا مغازم ساعت سه برای.... بهت چند تا مانتو میدم😶😶😶😑😑😑

هرچی فحش از دهنم درمیومد بهش دادم و بلاک کردم. اه اه

She is everything I ever wanted.... 
2706