2733
2739
عنوان

بيشرمانه ترين پيشنهادي كه بهتون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 18213 بازدید | 87 پست

بیشرمانه ترین پیشنهاد ندارم ولی بدترین نگاه رو یکی لز پسرای اقوام ک خواستگارم بود بهم کردِ..عید رفته بودیم خونشون منو همسرم نشسته بودیم اونم دقیقا رو ب رو ما زل زده بود ب من از خجالت اب شدم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیییی عبضی😒😒

منم شب نامزدیم خواهر شوهرم میگفت میخوای لباس خودمو بهت بدم؟؟؟ خودم رفته بودم لباس خریده بودم خیلی اعصابم خورد شد

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2731
منم شب نامزدیم خواهر شوهرم میگفت میخوای لباس خودمو بهت بدم؟؟؟ خودم رفته بودم لباس خریده بودم خیلی اع ...

درکت میکنم من یادمم میفته عصبی میشم نمیدنم چی فک میکرد پیش خودش

دعای همیشگی دخترم:خداکنه خوابه بد هیچ کس هیچ وقت تعبیرنشه💖
درکت میکنم من یادمم میفته عصبی میشم نمیدنم چی فک میکرد پیش خودش

چرا فک میکنن ما نداریم؟؟؟؟زورم میاد

چرا فک میکنن ما نداریم؟؟؟؟زورم میاد

حالا خواهر شوهرشما بازم این خواهرشوهر پرو من پولم میخواست قیمت خرید بعد از شونصد بار پوشیدن

دعای همیشگی دخترم:خداکنه خوابه بد هیچ کس هیچ وقت تعبیرنشه💖
حالا خواهر شوهرشما بازم این خواهرشوهر پرو من پولم میخواست قیمت خرید بعد از شونصد بار پوشیدن

میزدی تو صورتش😒

2740

وای خواهرشوهر منم موقع نامزدیمون بهم میگفت خیالت از بابت لباس عروس هم که راحته! من خریدم اونو میپوشی. ۶۰۰ تومن پول دادم براش!! فک کنم اندازت هم باشه

حالا پیشنهاد مسخرش به کنار، کلا سایزامون فرق داره! خودش قدش زیر ۱۶۰ من بالای ۱۷۰.  نمیدونم چی فکر کرده بود پیش خودش

منم هربار تودلم کلی مسخرش میکردم میگفتم وااای مرسی. خیلی عالیه که! راحت شدم

تو ماشین تاکسی نشسته بودم یکی شماره بهم داد منم آخر بار میخواستم پیاده شم شماره رو جلو چشماش از شیشه پرت کردم پاین 😊 ولی خدایش بعدش پشیمون شدم 

آهنگ تند زندگی برای رقصیدن است نه دویدن..