2737
2734
عنوان

بيشرمانه ترين پيشنهادي كه بهتون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 18213 بازدید | 87 پست

یه بار داشتم میرفتم دانشگاه تو حال خودم بودم حسابی تو فکر بودم۰ ظاهرم هم مثل همیشه یهو دیدم یکی صدا میکنه۰ دیدم یه مرتیکه کوتوله بدقواره بدریخت افتاده دنبالم هی میگفت چند??? شوکه شدم اصلن. به ندرت پیش اومده کسی جرات کنه مزاحمم بشه چه برسه۰۰۰😓😓 کصافتتتتتتت۰ قدمامو تند برداشتم رفتم داخل دانشگاه۰ ولی کاش یکی میخوابوندم تو گوشت مردک هرزه😈😈

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رفته بودیم واسه کار اموزی بانک

رئیس بانک گفت بهم ورزشکاری؟؟ 

گفتم عاره تکواندوو اونم گفت: اوه اوه پس اصلا نمیشه نزدیکت بشیم

بعدش من یه ابر و بالا یکی پایین بهش نگاه کردم

اونم زودی گفت میای بریم یه دوری با ماشین بزنیم

یعنی از رئیس بانک دیگه انتظار نداشتم

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2738
به بچه‌ها میگن درسته ؟ هی فکر کردم یعنی  چی ؟

😂😂😂😂😂😂

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
رفته بودیم واسه کار اموزی بانک رئیس بانک گفت بهم ورزشکاری؟؟  گفتم عاره تکواندوو اونم گفت: اوه ...

ي بار من تو نوبت بودم شمارم خيلي عقب بود رئيس بانكه درنهايت هيزي صدام زد تشريف بياريد داخل كارتونو انجام بدم 

شمارمم ك داده بودم براي فعال شدن پيامك واريز 

تا فردا شبش ميگفت ي فرصت اشنايي بدين ب من 

جنس مذكر تو همه پستا فعالن ماشالا

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2706