2733
2739
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 160 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشبختانه من ازین لحاظ ازادم ولی دیگه نه تا هر وقت و هرجایی دیگه

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
دانشگاهو که میرم  ۳ روز تو هفته نعمته کارکردن رو قدغن کردن

یه کار نیمه وقت پیدا کن

تو دانشگاه کار دانشجویی پیدا کن

با مسئول بسیج،آموزش یا یکی از اساتید حرف بزن

معمولا کارای نیمه وقت پیدا میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2740
من ۲۳سالمه نه بابا من حجابم کامله 😐 

سنتی فکرن خانوادت 

فکر میکنن بری بیرون حرف و حدیث در میاد

البته سنتم کمه

نگرانتن

منم مجردم و خیلللی آزاد

اصلا اهل رفیق بازی و دور دور الکی نیستم

بیرون مگه چه خبررررررره؟؟؟😒😒

فقط گاهی پیاده روی میرم و

خونه اقوام و

یا اگه خرید داشته باشم میرم

باز یکی اومد از دردش گفت بقیه اومدن از نداشتن اون درد ابراز خوشحالی کردن.😐

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
والا متاهلا هم با توجه به تاپیک های نی نی سایت همین شرایطو دارن اکثرا میگن شوهرمون نمیذاره تنهایی بر ...

اونا دیگه همسر نیستن دردسرن😕

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
دانشگاهو که میرم  ۳ روز تو هفته نعمته کارکردن رو قدغن کردن

عزیز شما کار رو راضیشون کن. پدر و مادر آدم همیشگی نیستن و بلاخره یه روز آدم باید یا رو پای خودش وایسه، یا سربار کسی شه و سرباری تاوان داره.

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
من طلاق گرفتم بله حداقل اجازه بیرون رفتن به تنهایی رو داشتم منظورم عشق وحال نبود

خب چرا بعد طلاق مستقل نشدي؟ واقعا سخته واسه شما كه زماني خونه زندگي داشتي الان از داداشت بخواي اجازه بگيري

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
مال من‌میذاشت😊 هروقت دلم میگرفت بیرون بودم

نمیشه منطقی باهاشون صحبت کنی؟😞 ولی خب انقدم جامعه بده بعضی وقتا حق دارن نگران باشن طفلیا😑😞واسه منم سخت گیرن ولی خب من پرروام...توام پررو بازی درار یکم😑جدی میگما😞

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2706