2733
2734
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5658 بازدید | 160 پست
دقیقاااا😁😁😁

من همیشه تا ۱۰ شب تو کافه های انقلاب ول بودم، تازه اون زمان دبیرستانیم بودم 😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ ادای ادم بزرگارو در میاوردم مثلا

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکنم فقط اون همکلاسیه پایه باشه 😂😁

حالا هرکی که پایه ست😁

یکمم سعی کن دریده باشی 😆

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731
آدم حساب نمیکنی؟ داداش نعمته کاش منم یه داداش داشتم

نعمت که هست ولی گیر الکی میده . جوراب شیشه ای نپوش . لباس تنگ نپوش . جلو چادرتو جمع کن . تو خیابون چشم تو چشم پسرا نشو. اگر بخوام بهش محل بزارم که منو میخوره . 

من میدونم از ازدواجم شانس ندارم ازدواج که نمیکنم ولی اگه مزدوج میشدم لاید شوهر اورانگاتونم هم میگفت ...

شوهر که دیگه مادر پدر نیست آدم مجبور باشه احترامشو نگه داره😐😂 بزن دربه درش کن اگه گفت نرو بیرون😂

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

خدایا زندگی ها چقدر متفاوته.
حالا من از بس بیرون از خونه بودم، دلم می خواد مثلا می شد یه هفته فقط بیافتم تو خونه تکون نخورم!! هیچی مجبورم نکنه بیرون برم.
امسال یه مسافرت رفتیم  هر روزش بارون و برف و طوفان بود، نمی تونستیم بیرون بریم، فقط من راضی بودم از مسافرت 😅

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
عزيزم مدل همه مادرای ما همین بوده قرار نیست به مدل اونها رفتار کنیم بگرد یه شغل برا خودت پیدا کن.. ...

دانشگاهو که میرم  ۳ روز تو هفته نعمته کارکردن رو قدغن کردن 

من همیشه تا ۱۰ شب تو کافه های انقلاب ول بودم، تازه اون زمان دبیرستانیم بودم 😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍ ...

منم دانشجو بودم تا ۱۱ شب کافه بودیم 😆😆😆 خیلی خوش میگذره 

کلا انقد بیرون بودیم تایم آزاد نداشتیم😀😀😀

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
شوهر که دیگه مادر پدر نیست آدم مجبور باشه احترامشو نگه داره😐😂 بزن دربه درش کن اگه گفت نرو بیرون😂

والا😂😂

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

من مجرد بودم با دخترا بهم خوش نمیگذشت 

فقط با پسرا😂😂😂😂😂😂

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
من ۲۳سالمه نه بابا من حجابم کامله 😐 

خواهرشوهرمنم مطلقست ولی هیچکس حرفی بهش نمیزنه.چون استقلال مالی داره.حقوقش از باباشم بیشتره. 

سعی کن مستقل شی یکمم جسور.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

من چه مجرد بودم چه زندگیم بهم خورده بود چه الان که باز متاهلم حق تنها بیرون رفتن نداشتم 😑

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام