2733
2734
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 160 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تا سر کوچه نمیرم کلا تونه کلاس خونه کلاس تمام شد رفت. ولی من داداشم رو ادم حساب نمیکنم. 

😐😐😐😐😐😐

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
2731
تو ک خوبی.  خانوادهی من منو بزور از خونه میندازن بیرون میگن دو دقه برو بیرون هم ما از دستت راحت ...

😂😂😂😂😂😂 منم‌ همش تو خونم هیچ جا نمیرم غیر دانشگاه دیگه 😑 

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2740

من خواهر شوهرم طلاق گرفته بود اصلا کسی محدودش نکرد..تا الان ک باز داره ازدواج میکنه ..دلیلی نداره..

اگر فکر میکنید رو ظاهرتون حساسه اون رو درست کنید..

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
شوخی نکن😳😳😳 من مجردیم خیلی ول می گشتم 😂😂😂 خونه ی شوهر یکم جمع کردم خودمو

دقیقاااا😁😁😁

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇

من میدونم از ازدواجم شانس ندارم ازدواج که نمیکنم ولی اگه مزدوج میشدم لابد شوهر اورانگاتونم هم میگفت حق نداری تنها بری بیرون🙄

الان تا سر کوچه برم گم میشم

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
جان😐😐😐

آدم حساب نمیکنی؟

داداش نعمته کاش منم یه داداش داشتم

بخاطر مطلقه بودنم نیست مدل مادرم اینجوریه

عزيزم مدل همه مادرای ما همین بوده

قرار نیست به مدل اونها رفتار کنیم

بگرد یه شغل برا خودت پیدا کن...خونه موندن خیلی سخته

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706