2737
2734
عنوان

بچها گربمم🥺🥺😱😱

183 بازدید | 14 پست

بچها ی گربه دارم دستی خودمه تو حیاط زندگی میکنه اصلا داخلدنمیاد ولی الان متوجه شدم انگار نمیتونه درست راه بره تعادل نداره خیلی ناله میکنه احساس میکنم کمرش ورم دتره غذاهم درست نمیخوره با گربها هم خیلی دعوا میکنه امکامش هست بخاطر اون باشهگ؟؟خیلی کتکم میخوره میترسم بنظرتون ببرمش دامپزشکی ولی مشکله چون اونقدر دستی نیست ک بخواد باهام بیاد ببرمش جایی میترسه

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

شاید از جایی افتاده یا ضربه خورده

بندازش تو قفس ببرش دامپزشک ببینه حتماً

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
شاید از جایی افتاده یا ضربه خورده بندازش تو قفس ببرش دامپزشک ببینه حتماً

قفس ندارم حالا مسبرمش اگ بشه و بزاره 

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید از جایی افتاده یا ضربه خورده بندازش تو قفس ببرش دامپزشک ببینه حتماً

بالای دیوارا خیلی میره شایدم افتاده ولی گربه ضربه نمیبسنع

2728
بالای دیوارا خیلی میره شایدم افتاده ولی گربه ضربه نمیبسنع

شاید یکی زدتش با سنگی چیزی

شایدم چیزی خورده که خوب نبوده براش دامپزشک دقیق تشخیص میده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
شاید یکی زدتش با سنگی چیزی شایدم چیزی خورده که خوب نبوده براش دامپزشک دقیق تشخیص میده

باشه میبرمش ممنون از راهنماییت الانم گربها اومدن سراغش داره صداهای عجیب میده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️صدای عصبانیت طوری😁😁

بپرس دکتر عزیزم  بزار داخل یه کارتونی چیزی   فقط حواست باشه در نره گربه ها شر و شیطونن

اره حالا میبرمش مرسی از راهنماییت عززم

2740
قربونت گلم  فقط گربه ها وقتی درد دارن بد اخلاق میشن  😁

عاره کاملا بد اخلاقه و همینطورم میگه نازم کن😪😂

زیاد سر به سرش نزار ببرش دکتر 😅☹️گناه داره عزیزم  حتما خیلی درد داره

نه کاریش ندارم زیاد فثط اگ خودش بساد ولی نمیدومم چکار گنم فک نکنم باهام بیاد دامپزشکی

نه کاریش ندارم زیاد فثط اگ خودش بساد ولی نمیدومم چکار گنم فک نکنم باهام بیاد دامپزشکی

باید بزور ببری 

ببین من خودم گربه دارم ولی داخل خونه  هربار بخوام ببرم دکتر باید به زور ببرم 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
باید بزور ببری  ببین من خودم گربه دارم ولی داخل خونه  هربار بخوام ببرم دکتر باید به زور ب ...

وی خنجم نزنه چون واکسن زده نیست حالا خواسم ببرم واکسن بزنما😪😪

وی خنجم نزنه چون واکسن زده نیست حالا خواسم ببرم واکسن بزنما😪😪

اره ممکنه چنگ بزنه دستکش بپوش یا با ملافه ببرش 

حتما هم واکسن هاش بزنه

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706