2733
2739
عنوان

تهدیدای خواستگار

6171 بازدید | 87 پست

سلام قضیه مربوط به خواهرمه

راستش من دوتا خواهر دارم که کوچکتر از خودمم تابستون95 خواهرم وسطیم یه خواستگار داشت که شرایطشون بهم می خورد ویک جلسه اومدن و چون ماهم از قبل می شناختیم خواهرمم پسندید دیگه تقریبا" نظرمون اوکی بود بعد اینا دوباره زنگ زدن که بیان ولی دیگه پیداشون نشد و دوباره خواهرش زنگ زد و عذر خواهی که شرایطمون جور نشد و آرزوی خوشبختی کرد هرچند خواهرم از این موضوع یکم ناراحت شد ولی خوب دیگه گفتیم نپسنیدین و تموم بعد از چند ماه خواهرم با یکی دیگه ازدواج کرد الان بقیشو تو پشست بعدی تایپ می کنم سریع هم تایپ می کنم که منتظر نباشین زیاد

بعد امسال تابستون دوباره همون خواستگار قبلی سرو کلش پیدا شد و اینبار واسه خواهر کوچکترم که مامانم خی ...

چه پر رو

عزيـزاى دلــم واسـه سلامتى خانوادم يه صلــوات ميفرستى؟!😍ممنونم🙏🏻🙏🏻😘💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد امسال تابستون دوباره همون خواستگار قبلی سرو کلش پیدا شد و اینبار واسه خواهر کوچکترم که مامانم خی ...

بیچاره خواهرت😯😳

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2728

یعنی چی.مگه میشه

همیشه اخر همه چیز خوب میشه،اگه نشد هنوز اخرش نرسیده...
2738

که اصلا" خواهرم نرفته بوده پیششون و مامانم میگفت دیگه دیدم اومدن تا دم در تعارفشون کردم اومدن تو و گفتن شمااین چه وضعشه و اصلا" مگه شما دختر کوچیک منو دیدین تا حالا

احتمالا از اول خواهر کوچکتر میخواسته روش نشده بگه ولی در کل کارش اشتباهه باید از اول میگفت یا کلا پا پس میکشید

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱