2733
2739
عنوان

تهدیدای خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 6171 بازدید | 87 پست
اخه همين مشكل واسه يكي از فاميلاي ما اتفاق افتاد انقد اذيت كرد پسره اخرسر رفتن شكايت كردن پسره خيلي ...

آخه آدم مثلا" معتبری هم هستا کلی برای خودش برو بیا داره تقریبا" همه میشناسنش خیلی بعیده ازش این کارا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرمنده ام ناراحتت کردم ولی کاش زمان بهدعقب برمیگشت و مام میتونستیم کاری کنیم تا جلوی این اتفاقو بگیریم
بعدم یه چیزی بعضیا جنون دارن ربطی ام به موقیعت اجتماعی و تحصیلات و هیج چیز دیگه ای نداره 
قاتل اون عزیزی که گفتم دکترای حقوق داشت😔😔
2731

خواهرتونو براش سرویس بگیرید برا رفتن به محل کارش.. سعی کنید یه مدت تنها نره بیرون و حواسش هم جمع باشه. پسره اگه دوباره تماس گرفت عصبانیش نکنید بگید با تهدیدات بیشتر خودتونو دارید از چشم خواهرم میندازین. احتمالا هم برا اینکه شمارو بترسونه عمدا به گوشتون رسونده که قلچماق استخدام کرده که شمارو راضی کنه. احتمالش زیاده مجددا تماس بگیره یا بیاد خونتون. فقط منطقی و بااحترام برخورد کنین تا بیشتر از این عصبی نشه و آتیشش بخوابه. اگه دیدین دست بردار نیست خواهرت شرایط سخت بذاره براش بگه مهریه هزار سکه و خونه ای به اسمم کن و حق طلاق با من و حق کار و تحصیل و حضانت بچه رو هم باید به من بدی. اینارو بهش بگین و بگین فکراشو بکنه. خودش منصرف میشه اگه شرایط سخت براش بذارین. 

اگه اومد خونتون گوشیو بذارید روی ضبط صدا که اگه تهدید کرد صداش بیفته و ازش شکایت کنید. 

ما را دفن کردند, نمی دانستند که ما بذر بودیم..
من  چرا احساس میکنم این جریان واقعی نیست شبیه رمانه پسرهخیلی پولدار  قلچماق دار اینقدرهم ب ...

چون شما تو جامعه نيستي احتمالاا😏

من نميخوام اصلا نگرانت كنم پسرخاله من و دوستش رفيق جون جوني بودن سالها پي ش

اون پسر از پسر خالم خواهرشو خواستگاري كرد  و  خانواده ي خالم مخالفت كردن  سمج بازي پسره شروع شد در نهايت دعواي لفظي پيش اومد و درگيري يروز صبح اون پسر كه رفيق بسر خالم بود با چاقو جلوي چم خالم پسرشوًكشت  😣تو روزنامه ها هم حتي  نوشتن ... حتما شكايت كنين

موش قشنگم ميدونم كه الان اون دنيايي اما بدون تو همين چند وقت كه بزرگت كردم  فهميدم حس مادري چقدر قشنگه  كاش  ..... 😭😭😭😭
من  چرا احساس میکنم این جریان واقعی نیست شبیه رمانه پسرهخیلی پولدار  قلچماق دار اینقدرهم ب ...

شما هر جور راحتی فکر کن عزیزم  من زیاد اهل پست گزاشتن الکی نیستم می تونید برید تاپیکای قبلیمو ببینید حدود 5 ساله که عضو این سایتم و اونایی که منو می شناسن می دونن چه جور آدمیم

خواهرتونو براش سرویس بگیرید برا رفتن به محل کارش.. سعی کنید یه مدت تنها نره بیرون و حواسش هم جمع باش ...

اتفاقا" این روشو امتحان کردیم و شرایط خیلی سختیم مطرح کردیم ولی میگه همشو قبول دارم نمی دونم والا انگار یه تختش کمه راستی اختلاف سنی زیادیم دارن حدود 10 سال

2740

برای خواهر منم همچین شرایطی پیش اومد. نوزده سالش بود یه پسری بیرون مخشو زد اومد خواستگاری خانوادم مخالفت کردن. خواهرمم وقتی دلیلای پدر و مادرمو شنید جوابش منفی شد. ولی پسره سه چهار سال دست برنداشت. خواهرم رفت دانشگاه شهر دیگه, اونم رفت دنبالش و کلی ادا داده بود که پسرای همکلاسیش ببیننش. چندبار تهدیدش کرده بود که به زور میبرمت برا رابطه جنسی که مجبور بشی زنم بشی. ولی خدارو شکر کمی آدم باوجدانی بود هیچکدوم از تهدیداشو عملی نکرد. خواهرم مسیرشو کلی تغییر میداد که باهاش روبه رو نشه. حتی من یه بار دیدم مزاحم خواهرم شده وسط خیابون جر و بحث کردم باهاش گفت تو خواهرتو گول زدی بهم جواب رد بده تورو هم میکشم. الان انگار بی خیال شده خیلی وقته خبری ازش نیست. ولی ما هم خیلی نگرانش بودم مخصوصا اسید پاشی و دزدی و تجاوز و ...

ما را دفن کردند, نمی دانستند که ما بذر بودیم..
اونا وقتی میدونستن خواهر بزرگتر توی خونه هست چجوری دلشون اومد از الان بیان که دل خواهر بزرگ بشکنه ای ...

به خدا اونقد ازین آدما هستن

من خواهرم ۱۸ سالش خودم ۲۲ یه خانمس الان ۴ ساله گیر داده به خواهرم واسه پسرش حالا هنوزم جدی نیومدن جلوها

ولی هر دفه خانمه منو میبینه از این ور و اون ور مثال میزنه که اول کوچیکه شوهر کرد بعد بزرگه

بعد مثلا فکر میکنه من گاگولم بهم میگه مهربان میبینی ازین موردا زیاده مثلا میتونی تو درستو ادامه بدی

من عاشقه خواهرمم و خوشبختیشو میخوام ولی واقعا این بدجنسیه که هررررر روز حرفه اونا تو خونه ماس

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
به خدا اونقد ازین آدما هستن من خواهرم ۱۸ سالش خودم ۲۲ یه خانمس الان ۴ ساله گیر داده به خواهرم واسه ...

خدا بگم چیکارشون کنه دل میشکنن فقط

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱