2733
2739
عنوان

تهدیدای خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 6171 بازدید | 87 پست

ولی دلم واسه خواهر وسطی سوخت ی حس بدی ب ادم میده اینک خودتو نپسندیدن و خواهرتو پسندیدن...قدر دخترا غصه دارن تو زندگیشون...

ازقیافه ملت معلومه که دیگه هیچکی نمیدونه قضیه چیه،همه باتعجب زنده ان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سه روز پیش اومدن خواستگاری .و خواهرم پسرو رو سنگ رو یخش کرده که من جوابم منفیه و دست از خانوادم ب ...

خبب عزیزم میشه یکم زودتر بگی

ازقیافه ملت معلومه که دیگه هیچکی نمیدونه قضیه چیه،همه باتعجب زنده ان

احتمالا از همون اول خواهر موچیکتونو میخواسته. احتمالا اشتباهی فکر میکرده دختر دومی خواهر کوچیکتونه. الان هم که خواهر وسطی ازدواج کرده اومده. ازش بپرسین ببینین جریان چیه. بگین خواهرمونو دلشو شکستی گذاشتی رفتی الان چطور جسارت کردی اومدی خواستگاری کوچیکه. ببینین چی میگه 

ما را دفن کردند, نمی دانستند که ما بذر بودیم..
2731
ولی دلم واسه خواهر وسطی سوخت ی حس بدی ب ادم میده اینک خودتو نپسندیدن و خواهرتو پسندیدن...قدر دخترا غ ...

اره  منم حرفم اینه حتی اگه کوچیکه رو پسند کردن به حرمت دل خواهر بزرگه نباید میومدن والا اون آه بکشه زندگی پسره خراب میشه دل شکسته است 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها مشکل ما الان اینکه پسره از وقتی جواب خواهرمو از زبون خودش شنیده قاطی کرده کاملا" و مدام تهدید میکنه یکاری می کنم که آخرش جز خودم هیچ کس نخوادش وضع مالشم خیلی خیلی خوبه دادشم میگه یکی از آشناها میگه چندتا قلچماق استخدام کرده تازگیا میگم نکنه با کمک اونا بلایی سر خواهرم بیاره

2740
بچه ها مشکل ما الان اینکه پسره از وقتی جواب خواهرمو از زبون خودش شنیده قاطی کرده کاملا" و مدام تهدید ...

خب ازش شکایت کنین

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

به خواهرت بگو حسابی مواظب خودش باشه

بعدش همین تهدید کردن جرمه میتونین برین شکایت کنین که این خواهرتونو تهدید کرده بلا سرش بیاره میگیرنش

نخواستین شکایتم کنین بهش بگین بترسه