2733
2739
عنوان

تهدیدای خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 6171 بازدید | 87 پست
منم دقیقا همین طور بودم اومدم خواستگاری خواهرم ولی خواهرم با کس دیگه ای نامزد کرد یک سال بعدش اومد ...

چه جالب ینی اینقدر آدم پررو پیدا میشع

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
احتمالا از اول خواهر کوچکتر میخواسته روش نشده بگه ولی در کل کارش اشتباهه باید از اول میگفت یا کلا پا ...

والا اینا اصلا" نگفتن که از اول کوچیکه رو می خواستیم ولی از تابستون تا حالا اینا به هر کی تونستن رو انداختن و واسطه قرار دادن وکلی التماس و خواهش که ما جواب بدیم و آخرش مشخص شده که پسره خواهر کوچیکمو دیده بوده و اونو می خواسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب ینی اینقدر آدم پررو پیدا میشع

بله زیاده!!!

من اینقد ناراحت شدم که نگو

و از جایی اینقد مطمئن بودن جواب مثبت میگیرن قبل خواستگاری تاریخ عقدم تعیین کرده بودن!!!!!!

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
2728

خواهر وسطی چیزی نمیگه؟؟

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2738
والا اینا اصلا" نگفتن که از اول کوچیکه رو می خواستیم ولی از تابستون تا حالا اینا به هر کی تونستن رو ...

اونا وقتی میدونستن خواهر بزرگتر توی خونه هست چجوری دلشون اومد از الان بیان که دل خواهر بزرگ بشکنه ای خدا

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
بله زیاده!!! من اینقد ناراحت شدم که نگو و از جایی اینقد مطمئن بودن جواب مثبت میگیرن قبل خواستگاری ...

عجب

خلاصه بعد از کلی کشمکش خواهرم راضی شد بیان البته گفت بزارین بیان خودم جواب پسره رو میدم چون خواهرم نظرش کاملا" منفیه وگفت فقط باهاش حرف بزنم بگم که دست از سرمون برداره

خلاصه بعد از کلی کشمکش خواهرم راضی شد بیان البته گفت بزارین بیان خودم جواب پسره رو میدم چون خواهرم ن ...

آفرین کارش درسته خوشم اومد

دو سه روز پیش اومدن خواستگاری .و خواهرم پسرو رو سنگ رو یخش کرده که من جوابم منفیه و دست از خانوادم بردار تازه پسره سرخود یه انگشترم واسه نشون آورده بوده که خوارم اصلانزاشته از تو جعبش بیرونش بیاره