2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349126 بازدید | 40785 پست
عزیزم یعنی پارامتر های آزمایشش از محدوده نرمال کمتر بود؟یا نزدیک آخرین رنجش بود؟

می‌شه گفت به جز گلبول‌های سفیدش همه‌ی پارامتراش یا بالا بود یا پایین که به خاطر فقر آهن بود. حالا یک ماه بعد دقیقا مشخص می‌شه. 

دوستان برای سرفه بچه چی کار باید کرد؟ در چه صورتی باید دکتر برد؟ پسرکم سه روزه سرفه میکنه 😞 از قب ...

سرفه معمولا نشونه عفونت گلو میشه که حتما بایددکتر  بره و آنتی بیوتیک بگیره بدنش. من چندبار این موردو تجربه کردم عزیزم حتما دکترببرین گل پسرتو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستاره جون منم پسرم چند وقت پیش هم عطسه میکرد هم سرفه ،باباش فوق العاده حساسه بردیمش دکتر فهمیدیم هم ...

ای واااای... بعد چی شد؟ دارو خورد؟

نمیدونم... فکر کنم خشکه... ولی زیاد هم خشک نیست... نمیدونم!

طوبی جان توی مرکز پایش روانی به من گفتند که توی این سن هرچه بچه در طول شب کم‌تر شیر طلب کنه دند ...

آخه مامان لیلی قبلا شبها تو خواب شیرمیخورد زیادم میخورد از وقتی شبها شیر نمیخوره افزایش وزنش حس میکنم کمتر شده.

2728
خیلی اخلاق پسرم در زمینه‌ی غذا متغیره. دقیقا مثل خودم 😅 همسرم همیشه می‌گه من هنوز نمی‌دونم تو چی دو ...

وای من پارسال این موقع عاشق گوجه سبز شده بودم یبار یادمه نزدیک یه کیلو گوجه سبز بانمک خوردم یادش بخیرچقدر اشتهام عوض شده بود  الان اصلا نمیتونم ترش بخورم .

خودش معتقده اینجوری خوشحالی من چندبرابر میشه بهش گفتم نخیییر اینجوری نیست اتفاقا اینجوری ذوق هدیه تو ...

انشاله کادو شمام ایشونو حسابی خوشحال کنه آیلین جان البته شمام اینبار مثل همسرتون سورپرایز کنین ببینین خوبه چیزی که عوض داره گله نداره  االبته الان دارم اخفال میکنما مثلا

آیلین‌جان جدی همسرتون باید بهتون افتخار کنه. خیلی ماهید به خدا. داشتم فکر می‌کردم اگر همسر من ب ...

عزیزمی 😄😄😙😙😙

خب من بیشتر ب ذوقش نگاه میکنم طفلی بهتر ازاین بلد نیست سورپرایز کنه 😁

البته سری آخر باهاش برخورد کردما حالا فعلا ک کادو مادو در کار نیست بعدنا ببینم روش تاثیر گذاشته برخوردم یا ن😀😀😀ی چیز دیگم هست من سعی میکنم نزنم تو ذوقش ک از طلا خریدنش پشیمون نشه خب خانومم و طلا دووووووست😋😋😋

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
عجبا! خیلی بدم میاد به تعهداتشون عمل نمی‌کنن. 

الان چندتا پیام جدی براش فرستادم😬😬😬از دیروز ظهر تا حالا فقط همون عکس طراحی شده ک فکرنمیکنم بیشتر از نیم ساعت زمان برده باشه رو فرستاد برام

گفتم پشیمونم کردی از سفارش دادن

روز تولدشم ک ب دستم نمیرسه😤😤😤😠😠

2738
دکتر به من گفت وقتی تب قطع بشه ممکنه بدنش دونه بریزه نگران نشید رفع میشه.اما خرما هم کم بهش بده چون ...

دونه نیست حالت لکه هست شدیدترم شده کمرش هم خیلی کمرنگ از لکه ها هست😕

ستاره جون بهتره آز مدفوع هم بگیری دختر من اون سری ک عفونت گرفته بود همینجوری بود البته دور از جون گل دخترت

انشاله کادو شمام ایشونو حسابی خوشحال کنه آیلین جان البته شمام اینبار مثل همسرتون سورپرایز کنین ببینی ...

ممنون عزیزم کادو من لو رفته فهمیده براش سفارش دادم فقط نمیدونه چیه😐

ممنون عزیزم کادو من لو رفته فهمیده براش سفارش دادم فقط نمیدونه چیه😐

به یارو بگو‌ دیر شد دیگه نمیخوام، کادو رو کنسل کن، پولتو پس بگیر، اینجوری شوهرتو سورپریز کن 😂

هرچی منتظر بشه کادو نیاد 😂😂😂😂

انتقام سورپریز کردن‌ها و پیام خوندن ها رو همه رو با هم بگیر 😈

بچه ها افطار چی دارین؟ من دیگه کم کم داره غذاهام تحلیل میره 😁😁امشب دوپیازه آلو گذاشتم😝😝آلو یعنی ...

ما کسی توو خونمون روزه نمیگیره 

غذاهای نونی ک زیاده ،الویه،کتلت،کوکو سبزی،کشک بامجون،میرزا قاسمی،ابگوشت ،خوراک لوبیا،آش کشک،حلیم،حلیم بادمجون ،وخیلی چیزای دیگ 

خب خدا رو شکر که داره برطرف می‌شه نسیم جان. مگه جواب غربالگری بدو تولد رو بهتون دادن؟ به ما گفتن اگر ...

بله گلم جوابشو دادن

موقع جواب گرفتنی گفتن این مشکل و داره

حتما شکر خدا گل پسرتون مشکلی نداشته 

ای واااای... بعد چی شد؟ دارو خورد؟ نمیدونم... فکر کنم خشکه... ولی زیاد هم خشک نیست... نمیدونم!

امپی سیلین اونم ۳ تا توی ۳ روز 

شربت آموکسی کلاو

دیفن هیدرامین و یه قطره برای گوش 

ایشالله که گل پرتون تا حد پسر من نیست

پسر من مث پیر مردا سرفه میکرد و یسره هم انگشتش توی گوش فرو میکرد 

حالا یه چک ببرش دکترتا خیالت راحت شه

الهی عزیزم هنوز این تاپیک هست؟؟؟ 😍😍

یاد دوران بارداریم افتادم اونموقع تند تند میومدم اینجا سر میزدم از حال و هوای بارداریتون میگفتید منم مثل شما ها روزایی که نگران میشدم میومدم تو این تاپیک میدیدم بیشتر خانوما این حال منو دارن پس طبیعیه و خیالم راحت میشد یا از روزای شیرین و لذت بخشی که برا هم تعریف میکردین.... آخی چ زود گذشت ... 

از وقتی پسرم بدنیا اومد دیگه نتونستم حتی ی سر بزنم به این تاپیک و الان بعد 8ماه اومدم دیدم هنوز برقراره 😍

پایدار باشید عزیزان🌷

2706