2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349197 بازدید | 40786 پست
😂😂😂😂😂😂😂 تا حالا ندیده بودم کسی برای سورپریز کردن گریه طرفو در بیاره. مثل اینکه باید خوشحال ...

خودش معتقده اینجوری خوشحالی من چندبرابر میشه بهش گفتم نخیییر اینجوری نیست اتفاقا اینجوری ذوق هدیه تو نمیکنم😕

ولی خیلی خلاقه خداییش😃😀ی کارایی میکنه ب عقل جن نمیرسه

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
بله بیشتر میشه ،وخودشونم جذاب تر وبامزه تر میشن ،ماهم وابسته تر میشیم 😜😜😜😜 من که هنوز راه حلی پی ...

ماشالا چه پرکار

درس خوندن با بچه خیلی سخته

من تا درسم تمام نشد اصلا پروسه اقدام برای بچه را استارت نزدیم

من دوسال پیش دکترام را دفاع کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها راستی من بد نوشتم، کاغذ رنگی نبود، رنگی رنگی رو کاغذ سفید نوشتم! حالت بچگونه نوشتم با مداد رنگی

خب اینم باحاله دلم برای مدادرنگی تنگ شده گناوه ک رفته بودیم ب شوهرم گفتم برام مدادرنگی بخر چپ چپ نگام کرد😝😝

ی کتاب شعر برای دخترم گرفتم ی طرفش رنگ آمیزیه 😋😋

2728
ناراحت نباش مهربون.ان شاءالله اونقدر قشنگ میشه که مبگی خوب شد طرحش عوض شد☺

وای ان شاءالله 😌😌😌😌

عکسشو هم میزارم اینجا اگه خوب شده بود😀

گلاب به صورتت عزیزم. آزمایش ادرار.کشت ادرار. دختر من و آیلین جون چند روزیه تب دارند.

دختر من از دیروز عصر تبش قطع شد دیشب سه چهار باری ب اندازه کم پی پی کرد گفتم حتما دوباره ویروسه ولی امروز تا الان پی پی نکرده ولی صورتش کهیر زده ن بدجور... ولی قرمز قرمزی شده😟

نمیدونم ب چی حساسیت نشون داده یا گرمیه 

چندروزی تو شیشه آبش ی ق غذاخوری گلاب میریختم دوروزی هم مامانم حلوای خرما درست کرده برام آورده از اون دادم توش خلال بادوم هست ک احتمال میدم چون خلال آماده خریده بادوم زمینی بوده باشه البته خلالاشو جدا کردم بهش دادم واقعا موندم دیگه😣😣😣😣خر شدم رفت😥

شایدم گرمی بدنشه ک تبش خوب شده ولی کهیر زده

دوستان برای سرفه بچه چی کار باید کرد؟ در چه صورتی باید دکتر برد؟ پسرکم سه روزه سرفه میکنه 😞 از قب ...

خب سرما خورده حتما... ببر دکتر یوقت خدایی نکرده گلوش عفونت نکنه

فعلا شلغم و آب شلغم بهش بده

چه سورپرایز خفنی  من اینجوریشو ندیده بودم و حتی نشنیده بودم 😜 معمولا میریم مرکز خرید از طلای ...

من هرچیزی رو معمولا ی بار بیشتر نمیخرم و ساعت و زیورآلات مردونه دوست نداره و نمیپوشه جز انگشتر مثلا ادکلن فقط ی بار انگشتر ی بار لباس ی بار.... دوست دارم چیزای جدید براش بگیرم ولی راست میگی واقعا سخته من هردفعه ده کیلو کم میکنم از بس فکرمیکنم براش چی بخرم😝😝

شوهرمن سلیقه ش عالیه هر چی برام خریده عاشقش شدم

فدات شم عزیزم منظورت همون ام آر ای و اینا هست؟ اگه آره ک خداروشکر دکترم گفت چیز خاصی نیست اون برآمدگی هم گفت آبه جمع شده😮 ک گفت بعد از عید یعنی اینروزا برم تخلیه ش کنه برام و بده پاتولوژی ک خیالمون راحتتر بشه ک فعلا قصد ندارم برم خودمو زجرکش کنم😰😟

2740
عزیزم ،منم اونجا رو اتفاقی دیدم ،چند تا کامنتشونم خوندم خیلی خاله زنک بودن ،تازه دیدم یکی هم که اینج ...

ن عزیزم شما خواهرامین 😍😍😍مگه میشه تنهاتون گذاشت تازه خیلی هم دخترای خوب و فعالی شدین😃😃

شوهر من عاشق ماکت ماشینه ،هر چی ام براش بگیری انقدر خوشحال میشه که انگار دفعه اول ،اهل عطر نیست ،آلر ...

من هنوز نمیدونم شوهرم عاشق چیه جدیدن ی اسلحه خریده ک خیییلییییی دوسش داره و تازه فهمیدم ک همیشه دلش میخاست داشته باشه

بهش میگه پسرم😑😑من متنفرم از اسلحه

من همیشه ،پتو نازک همراهم هست ،به هوا اعتباری نیست اصلا،یدفعه عصری رفتیم بیرون تا شب بیایم انقدر سرد ...

منم پتو همراهم هست همیشه.... ولی شوهرم گفت نمیخاد هوا خوبه😒

بچه ها افطار چی دارین؟ من دیگه کم کم داره غذاهام تحلیل میره 😁😁امشب دوپیازه آلو گذاشتم😝😝آلو یعنی سیب زمینی

بسیاااااار غذای راحت و بی دردسر😋😋با سبزی و ماست هم میشه در حد لازانیا و پیتزا😝😝😝😝

خب شوهرم میگه دلم برنج نمیخاد غذای نونی هم کم در دسترسه امروزم ک ب شدت بی انرژی بودم داغوووون اصلا😟😟

مامانا پسرمن تازگیا شبها نمیخواد شیربخوره به زور شیر میدم بهش چندساعت شبها میشینم بالا سرش تا یکم شی ...

طوبی جان توی مرکز پایش روانی به من گفتند که توی این سن هرچه بچه در طول شب کم‌تر شیر طلب کنه دندون‌هاش سالمتر می‌مونه. پسر من از حدود هشت و نه تا نصف‌شب گاهی یک‌بار برای شیر بیدار می‌شه. اغلب بیدار نمی‌شه. حدود سه و چهار یک‌بار بیدار می‌شه. از چهار تا ۶ صبح هم یک یا دوبار، از شش صبح هم کلا بیداره. 

از غربالگری بدو تولدمتوجه شدیم گلم  که۴ ماهگی یه آزمایش دیگشو انجام داد که گفتن درصد کمِش موند ...

خب خدا رو شکر که داره برطرف می‌شه نسیم جان. مگه جواب غربالگری بدو تولد رو بهتون دادن؟ به ما گفتن اگر موردی بود خودمون تماس می‌گیریم. خودشون باهاتون تماس گرفتن؟ 

پسر من میخوره  باید ببینی چی دوست داره ،روشای مختلف و امتحان کن  پوره سیب زمینی بااب گوش ...

خیلی اخلاق پسرم در زمینه‌ی غذا متغیره. دقیقا مثل خودم 😅 همسرم همیشه می‌گه من هنوز نمی‌دونم تو چی دوست داری و از چی بدت میاد. پسرم هم امروز یه چیزی رو با اشتها می‌خوره، فردا با یه عشوه‌ای گردنش رو کج می‌کنه و لباش رو غنچه می‌کنه که یعنی نمی‌خوام!

آزمایش خونی که بهداشت برای ۶ تا ۹ ماه می‌ده. دکتر خود پسرم میگفت ندید آزمایش، الکیه. ولی خواستیم مطمئن بشیم که دیدیم کم‌خونه. الان دوز آهن رو بالاتر بردیم و قرار شده به ماه بعد دوباره آزمایش بدیم. آهن رو دکتر گفت شکم خالی بهش بدم که جذبش بهتر باشه. 

2706