2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349431 بازدید | 40791 پست
چقد وضعیتا دارن شبیه هم میشن😆😆 پسرم مدام سرش میخوره به همه جا زیر چشش خورد به پایه ب شدت هم ماما ...

عزیزم! ماشالاش باشه. البته پسر من فقط می‌گه بابا، نمی‌تونه کلمه رو به باباش ربطش بده هنوز. 

آخرین بار وزنش ۸۹۵۰ بود و قدش فکر میکنم ۷۴ اگه اشتباه نکنم  اولین هفته از ۹ ماهگیش و گذروند ،ی ...

چه خوبه قد و وزنش. پسر من هفت ماه و نیم هشت کیلو بود و هفتاد سانت. وزن بدو تولدش ۲۹۶۰ بوده. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهار بار تا حالا دادم، از نخود شروع کردم و هنوز از یک چهارم زرده بیشتر ندادم. احتمالا یهویی براش ...

من یادم نبود اندک‌اندک شروع کنم، از همون اول یه زرده با کره بهش دادم! بعد شاکی هم هستم که چرا بچه‌م غذا نمی‌خوره 🤣🤣

وای عزیزم بالاخره یکی از کادوم تعریف کرد😃😃😃😃چقد انرژی گرفتم دیگه داشتم کم کم پشیمون میشدم از بس ...

آیلین‌جان جدی همسرتون باید بهتون افتخار کنه. خیلی ماهید به خدا. داشتم فکر می‌کردم اگر همسر من بخواد با من از این شوخیا بکنه خونش گردن خودشه! 🤣🤣 کادوشو می‌کنم تو دماغش. 😁

2742
2740
دختر من از دیروز عصر تبش قطع شد دیشب سه چهار باری ب اندازه کم پی پی کرد گفتم حتما دوباره ویروسه ولی ...

دکتر به من گفت وقتی تب قطع بشه ممکنه بدنش دونه بریزه نگران نشید رفع میشه.اما خرما هم کم بهش بده چون هوا گرمه. 

والا دختر من از دیشب تا الان گلاب به صورتت تا غذا میخوره حدود یک ربع بعدش اسهال میشه.واسه شیر نه. فقط واسه غذا.اشتهاش هم خیلی کم شده.شاید سه تا قاشق بخوره اما.....

منم امشب به همسرم گفتم والا به خدا نمیدونم دیگه چکار کنم😩😩

عزیزم نازی ماشالا به اقا پسرتون پسرمن که فعلا در حد غلت زدنه و یکمی میشینه  نه از حرکت خبریه ...

من بعضی از سفرا رو با هواپیما رفتم، بعضیا ماشین. ماشینی‌ها مسافتای نزدیک مثل شمال بوده. هم توی صندلی بوده، هم گاهی توی بغل. انگار در سفر ماشینی بیشتر هم شیر می‌خوره. چون برای شمال رفتن باید از سرازیری و سربالایی رد شیم، من به بچه شیر می‌دم که تغییر فشار هوا روی گوشش اثر نذاره. توی صندلیش هم تا حدود بیشت دقیقه می‌مونه. بعد اگه خوابش نبرده رباشه بی‌تاب می‌شه. 

خیلی اخلاق پسرم در زمینه‌ی غذا متغیره. دقیقا مثل خودم 😅 همسرم همیشه می‌گه من هنوز نمی‌دونم تو چی دو ...

عزیزم یعنی پارامتر های آزمایشش از محدوده نرمال کمتر بود؟یا نزدیک آخرین رنجش بود؟

مامان لی لی جون یکی از دلایل برگشت زود من به کار هم ترس از دست دادن موقعیتم بود اما اطرافیان خیلی به ...

راستش به نظر من هر دو آپشن خوب هستن و هیچ‌ آدمی به اندازه‌ی خودتون برای تصمیم‌گیری صلاحیت نداره. من کار خیلی خوبی کردید. چون پدرش هست و واقعا درسته که پدر مثل مادر قادر به نکهداری نیست، ولی عشق مشابهی رو به بچه می‌ده. حیفه توی این وضعیت اقتصادی و اجتماعی مملکت‌مون بخواییم موقعیت کاری‌مون رو از دست بدیم. مطمئنم فردا بچه‌تون بهتون افتخار می كنه. 

2706