2752
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349589 بازدید | 40792 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها دختر من خیلی نق نقو شده و خیلی گریه میکنه عین ابر بهار اشک میریزه از دیروز نمیدونم چشه بچم😳

اگه سرمانخورده باشه ازدندونه احتمالا.. البته همه علایمو نباید گردن دندون بندازیم ولی واقعا سخته پسرمنم همش پریشونی میکنه موقع خوابیدن سه ساعت طول میکشه بخوابه سر وصورتشو میماله به همه جا کلا حال خوشی نداره.

نمیدونم چرا نمیزارن لباس بپوشیم نتنشون ،دختر من هم لختی لختی دوست داره ،نمیدونم بعضیا میگن اسپند دود ...

من تا حالا هزار بار بهم گفتن دود کن، یه بار هم نکردم! اتفاقا بوش رو دوست دارم، ولی شوهرم اذیت میشه. به خاطر اون نیست که دود نمیکنم، اعتقاد ندارم. فقط صدقه میدیم

نه اینکه اصرار داشته باشم اعتقاد بهش درست نیست... ولی برام ثابت نشده که درسته!

والله چون دوس داشت نصفشو دادم اخه قدنخود میشد ی قاشق !!!!!!!!احنمالا از روغن زیتون بوده .اخه نمیدونس ...

من چهار بار تا حالا دادم، از نخود شروع کردم و هنوز از یک چهارم زرده بیشتر ندادم. احتمالا یهویی براش سنگین بوده.

من گاهی خالی خالی بهش میدم، یه بار ریختم تو فرنی، گاهی هم با یه ذره آب قاطی میکنم میدم.

کره گیاهی که فکر کنم چیز مضریه، تو مایه‌های روغن جامد! ما خودمون هم نمیخوریم. تو رستورانها گاهی کنار غذا میذارن، ولی نمیخوریم. روغن زیتون یا بادوم یا کره حیوانی خوبه.

راستی چقدر در زمینه کیک و شیرینی و دسر هنرمندی. خوش به حال خودت و اطرافیان

گلم ادرسش کامل نیست ولی بازم اگه ادرس کارگاه اینارو خواستی بگیر برم چک کنم😆

آ.ش(تبریز) خیابان قدس(قره آغاج)نرسیده به مسجدحاج احمدساختمان آسمان رسا.

ستاره جون آدرس دقیقش اینجاس 😊

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
پسر منم همینطور بود تا چند روز پیش دیدم یه شبه دندون از قسمت داخلی لثه داره در میاره خیالم راحت شد

ای وای امان از دندون😟😟دلم خیلی براش میسوزه 😢😢بمیرم براش

شاید بخاطر رازیانه ک خوردی توی اون خوشمزه جانت 😋

کپسول شیرافزا دیگه نمیخورم چندروزی ی دونه شاید بخورم ک کلا تو پریودی هم نمیخورم

دیگه مصرف رازیانه نداشتم بجز اون😌😙

اخه نازی ،هنوز مونده پسر منم خیلی اروم بود  اما الان انگار از حیاط وحش اوردیمش تا رامش کنیم ،ک ...

وااای آره 😁😁😁این قسمت از کاراشون خیلی حرص دراره

من ک امیدی ندارم دخترم سینه خیز و چهاردست و پا بره احتمالا یدفعه راه بیفته دیگه😍