2752
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349787 بازدید | 40798 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ستاره جانم و بقیه دوستان عزیز ببخشید ک خیلی وقته نیومدم باورم نمیشه آخرین کامنتم برای قبل عید بوده نمیدونم واقعا روزا چجوری میگذرن

ما پریروز اومدیم خونه ده روزی بیمارستان بستری بودیم ملکا تب و لرز کرد و ضربان قلبش نامنظم شد ک البته بعد ک خون تزریق کردن بهش نرمال شد و فهمیدم از کم‌خونی تپش قلب گرفته بود بعدم شیمی درمانی هاشو ک عقب افتاده بود انجام دادیم و مرخص شد

الان ک یادم میاد تو ایام عید اومدم ی عالمه نوشتم براتون ولی سایت خطا داد و پاک شدن منم حرصم گرفت دیگه ننوشتم🥲🤦🏼‍♀️

همچنان پر از فراز و نشیب و استرس میگذرونیم و امیدواریم ب اینکه ب امیدخدا حدود دوسه هفته دیگه درمانش ماهانه بشه🙏

برامون دعاکنید عزیزانم زندگیتون پر از خوشی و سلامتی

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
سلام ستاره جانم و بقیه دوستان عزیز ببخشید ک خیلی وقته نیومدم باورم نمیشه آخرین کامنتم برای قبل عید ب ...

عزمزم همیشه به یادتم همش میگم چی میکشه چطوری تحمل میکنه خدایا کمکش کن نگرانت بودم سرنزده بودی بهمون میگفتم خدایا هر جا هستن خوب باشن ...خیلی خیلی سخته خدا  خودش کمک کنه و اینهمه استرس و درد به روزایی تبدیل بشه که همش بخندین شاد باشین 

.......خدایا شکرت ....

سلام بچه ها منم یه مامان باردارم توهفته ۲۴هستم به یه مشکلی برخوردم میشه کمکم کنید خیلی استرس دارم

من چندوقت پیش آزمایش ادراردادم ک نشون داد عفونت ادراری شدیددارم ۱۰تاسفکسیم ۴۰۰خوردم ولی دوباره آزمایش دادم ک عفونتم بازهم شدید بودامرور واسه دقیق بودن کشت ادرار دادم ک جوابش ۳روزدیگه مشخص میشه من تاسه روز دیگه دیوونه میشم خیلی میترسم ک کیسه آبم سوراخ بشه یا اتفاقی بیوفته.میتونم تازمان اومدت آزمایش کشتم دوباره سفکسیم بخورم؟؟استرس دارم ازصبح توهم زدم کیسه آبم سوراخ شده راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم.

سلام بچه ها منم یه مامان باردارم توهفته ۲۴هستم به یه مشکلی برخوردم میشه کمکم کنید خیلی استرس دارم ...

سلام

عزیزم من تجربه همچین چیزی نداشتم. مامانهای اینجا هم تعداد کمی دیر به دیر سر میزنن.

به دکترتون دسترسی ندارین؟ 

وقتی بهتون آزمایش کشت داد، نگفت که دارو رو ادامه بدید یا نه؟

سلام بچه ها منم یه مامان باردارم توهفته ۲۴هستم به یه مشکلی برخوردم میشه کمکم کنید خیلی استرس دارم ...

منم تجربه ندارم باید از دکتر بپرس یا دکترای آنلاین آزمندی دکترت چون دیگه اون باید راهنماییت کنه بپرس مایعات زیاد بخورم که حداقل آبش کم نشه این که خطرناکه چرا بستری نکردن که سرم بزنن مواظب باشن استراحت مطلق باشی آن شالله که وقتی این پیام میخونی همه چی خوب باسه مشکلی پیش نیومده باشه 

.......خدایا شکرت ....