2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349197 بازدید | 40786 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان برای سرفه بچه چی کار باید کرد؟

در چه صورتی باید دکتر برد؟ پسرکم سه روزه سرفه میکنه 😞

از قبلش عطسه هم میکرد، ولی چون همیشه عطسه میکنه اهمیت نمیدادم. ولی به نظرم مدل عطسه‌هاش هم فرق کرده

2731
دوستان برای سرفه بچه چی کار باید کرد؟ در چه صورتی باید دکتر برد؟ پسرکم سه روزه سرفه میکنه 😞 از قب ...

ستاره جون منم پسرم چند وقت پیش هم عطسه میکرد هم سرفه ،باباش فوق العاده حساسه بردیمش دکتر فهمیدیم هم سینش هم گوشش عفونت کرده 

سرفه هاش همراه با صداست؟؟یا خشکِ ؟

2738
وای عزیزم بالاخره یکی از کادوم تعریف کرد😃😃😃😃چقد انرژی گرفتم دیگه داشتم کم کم پشیمون میشدم از بس ...

چه سورپرایز خفنی 

من اینجوریشو ندیده بودم و حتی نشنیده بودم 😜

معمولا میریم مرکز خرید از طلایی یا وسیله ایی خوشم بیاد واصلا نمیتونم جلوی خودمو بگیرم سریع میگم وااااای خیلی نازِ 

همسر جان محبت میکنن و میخرن و من واقعا سورپرایز میشم 

همسر من عاشق ادکلانای گرونِ و ساعت 

معمولاً من براش ادکلن هدیه میدم واسه همین نمیدونم چی باید گرفت واسه آقایون یکم سختِ ،خانوما یه طلاس و میره پیِ ‌کارش 

عزیزم اصلا استرس نداشته باش مطمئن باش عالی میشه

اینهمه استرس از شما بعیدِ

راستی آیلین جون آزمایش بیماریت خوب بود ایشالله ؟ من نبودم و مدام ذهنم درگیرتِ که این سوال و ازت بپرسم 

آررره😀😀😀تو بارداری هی سه چهار روزی ی بار دوسه تا پست میزاشتن فعالتون من بودم یادتونه؟؟؟ 😎 جدی ا ...

عزیزم ،منم اونجا رو اتفاقی دیدم ،چند تا کامنتشونم خوندم خیلی خاله زنک بودن ،تازه دیدم یکی هم که اینجا کامنت میزاشت اونجا چقدر فعال بود ،یادم نیست کی بود ،ولی ترکمون کرد ،نه آیلین جان مارو تنها نزار 

چه سورپرایز خفنی  من اینجوریشو ندیده بودم و حتی نشنیده بودم 😜 معمولا میریم مرکز خرید از طلای ...

شوهر من عاشق ماکت ماشینه ،هر چی ام براش بگیری انقدر خوشحال میشه که انگار دفعه اول ،اهل عطر نیست ،آلرژی داره ،سردرد شدید میگیره 

من هنوز یه ژاکت واسش تو کیفش میزارم.میگم یهو بادی چیزی بیاد همراهم باشه.شما هم بزار.واسه این جور موا ...

من همیشه ،پتو نازک همراهم هست ،به هوا اعتباری نیست اصلا،یدفعه عصری رفتیم بیرون تا شب بیایم انقدر سرد شده بود ،تو ماشین خوابش برد منم هیچی نداشتم بکشم روی بچه.... همیشه یه پلان Aیا Bباید باشه 

سلام دوستان. من واقعا سرم شلوغ شده. پسرکم خیلی شیطون شده و دستش رو می‌گیره و راه می‌ره و از همون بال ...

عزیزم نازی ماشالا به اقا پسرتون

پسرمن که فعلا در حد غلت زدنه و یکمی میشینه 

نه از حرکت خبریه نه از دندون

ماشالا سفر ییاد میرید اگه با ماشین میرید میتونم بپرسم اقا پسر تو صندلی خودشه یا تو بعل شما؟ بعد اروم میگیره اون تو؟

راستی دوستان من دارم تصمیم می‌گیرم یک سال مرخصی بی‌حقوق درخواست بدم، به خاطر این‌که فکر می‌کنم پسرم ...

مامان لی لی جون یکی از دلایل برگشت زود من به کار هم ترس از دست دادن موقعیتم بود اما اطرافیان خیلی بهم گفتن که اگر این چند ماه را مرخصی میگرفتی خودت و بچه خیلی راحت تر بودید

البته من وقتی میرم سرکار بچه پیش پدرشه و از نظر مراقبت خیالم راحته اگر قرار بود بزارمش مهد یا پرستار بگیرم احتمالا با وجود ترس از دست دادن موقعیت کاری مرخصی میگرفتم

2706