2737
2739

عاشق کاپو چینوهستم ولی هیچ وسیله ای برای درس کردن اسپرسو ندارم چطور میتونم اسپرسو درس کنم ؟

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 

دالگونا خیلی خوبه 

یکم خیییلی کم آبجوش یک قاشق غذا خوری پر قهوه حاضری یک غاشق غذا خوری پر شکر 

با هم زن هم میزنی کف کنه 

توی لیوان هم میتونی سس شکلات و دراژه بریزی خوشگل بشه .دو سوم لیوان شیر بقیش از اون قهوه کفی .روشم پودر قهوه    

امکانات خاصی هم نمیخواد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم ی دستگاه اسپرسوساز بگیر داشته باشی همیشه ام به کارت میاد من فقط بااینا راحتم 

اخه یگم قیمت بالاست براشما از کدومه

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 
ساده ترین راه پودر آماده کاپوچینو 

اصلا خوشم نمیاد خیلی شکر میزنن بهشون فوم هم ندارن

2740
این عزیزم خیلی ام ازش راضی ام ۴ یا۵ سال پیش خریدمش

عزیزم مرسی ازت زحمت کشیدی😍😍😍 الان من بخوام باهاش کاپوچینو میتونم درس کنم یا فقط اسپرسو درس کنم بعدا شیرشو فوم دار کنم خودم بهش اضافه کنم؟

عزیزم مرسی ازت زحمت کشیدی😍😍😍 الان من بخوام باهاش کاپوچینو میتونم درس کنم یا فقط اسپرسو درس کنم بع ...

خواهش میکنم عزیزم 🌹اره عزیزم شما +

اسپرسو ،قهوه ترک،چای ماسالا و..........

همه چی میتونی باهاش درست کنی

بله عزیزم راحته، یکی بگیر راحت میشی

اونجام بهش بگو یادت میده کدوم واسه

چه کاریع  ❤❤

💞خدایاشکرت💞