2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349536 بازدید | 40791 پست
فدات عزیزم😢😢😢😢😢😢😢😢 ببخشید ک اینجا درددل میکنم مجبورم درواقعیت خودمو محکم بگیرم عجیب اینجاس ...

نه این چه حرفیه همش فکرم پیشته چون خودم این شرایط و داشتم من حال خراب باید ب خونوادم و شوهرم دلداری میدادم شوهرم میخواست خودکشی کنه حالا حساب کن تو اون شرایط چکارکردم ک ارومش کردم مامانمم ک کلا داغون شد .حال شوهرت بهتره ؟؟؟بخاطر اونا شاد باش .میفهمم حرفامون شعاریه ولی حقیقت همینه ک باید درمقابل مشکلات قوی و صبور باشی چون اگه استرس و گریه و غصه هم اضاف شه مشکل و دوبرابر میکنه که .ان شالله تا عید هم خوب خوب شی .ایام فاطمیه اس حدیث کسا بخون 

عزیزم 😘 انشالا به خوبی می‌گذره و زود زود خوب‌خوب و سلامت می‌شید آیلین جان و یک روز هم از دخترت ...

سلام مامان لیلی یه مشاوره ازت بگیرم .پسرم یه عادت گرفته که همه وسایلو محکم پرت میکنه مثلا توپ برا تلویزیون یا ماشینهاشو محکم میکوبه زمین یا موبایل هامون .ی مدت بی توجهی کردم گفتم شاید جلب توجه میکنه فایده نداشت با اشاره و جیز و ...گفتم کار بدیه بی فایده بود .کادکرد درست اسباب بازی هاشم از اول بهش گفتیم و باهاش بازی کردیم اما الان ......بعد ی سری کارای خطرناک میکنه ک واقعا ما مجبور شدیم و اخم و تخم و دعواش کردیم ک شاید متوجه بشه ولی نشد مثل اینکه با وسایل محکم میزنه تو سر آدمها یا قاشق چنگال و میکنه تو چشم و چالشون .....واقعا گاها میگم چ کنم پسرم اروووم شه وقتی هم دعواش میکنم اون ادای منو درمیاره و دعوام میکنه دقیقا حالتهایی و درمیاره ک بسه ولم کن دست ازسرم بردار خخخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا انقد زور میکنه ک در کابینتهارو میشکنه .الان ازین مکعب چوبیها گرفتم میزارمش کنارم مامان ببین میچینم ساختمون و ...میسازم چن تاشونو برمیداره و پرت میکنه و میخنده .میگم ماشین اینجوریه با ماشین بازی میکنم میگیره پرت میزنه ......باباش هم خیلی حساسه میگه دوس ندارم بچم اینجور باشه میترسم بریم جلوار تنبیهش کنه

سلام مامان لیلی یه مشاوره ازت بگیرم .پسرم یه عادت گرفته که همه وسایلو محکم پرت میکنه مثلا توپ برا تل ...

مثلا دیشب مجبور شدم همه اسباب بازی و توپهارو ازش بگیرم گفتم شاید متوجه بشه کارش اشتباهه

2731
امیدوارم مشکلاتش با خونواده همسرش حل شده باشه خدا بهش کمک کنه هم ارامش هم قدرت ک بتونه رو پاهاش وایس ...

انشاءالله. واقعا سخته.من از مرگ متنفرم همیشه میترسم اگه من نباشم بچهام چیکارمیکنن😭 امیدوارم هرجا هست خوب باشه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
سلام ستاره جون مفنامیک اسید هم برا درد هست هم پریود یعنی خون پریودرو کم میکنه .واسه کسایی ک خون زیاد ...

پس شاید بد نباشه منم این دفعه بخورم   

درد ندارم، ولی شدتش بعد زایمان خیلی زیاد شده.

حالا میگم، ولی عمرا من به این راحتی یه داروی جدید رو بخورم   

سلام ،دوستای گلم ،خیلی خیلی دلم تنگ شده بود براتون امیدوارم همگی سلامت باشید و بچهای گلتونم خوب خوب ...

سلام مامان هاویار جون ،چطووووری عزیزم ....دلمون براتون تنگ شده بود 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

انشاءالله. واقعا سخته.من از مرگ متنفرم همیشه میترسم اگه من نباشم بچهام چیکارمیکنن😭 امیدوارم هرجا هس ...

توروخدا به این چیزا فکر نکنید ،انقدر روحیه ی هممون سر اتفاقهای این چند ماهه داغون شده که واقعا فکرای منفی زشت و بی انرژی میاد سراغموووووون ...همه چی انشاالله خوب پیش میره و خوب میشه ،اگر خودموون بخوایم ،خدایا اول به همه ی  مامان های خوشگلمووون با بچه های نازنازی شون با پدرهای مهربون و خانواده هاموووون سلامتی بده ودلی خوش وآینده ای روشن بدون دغدغه با یه عالمه پول و سفرهای زیاد ...بقیه اشم هر کی خوند تو دلش یه چیز خوب برای بقیه بخواد .....آمیییییییییییییییییین ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اگرم اعتقاد داشتید یه آیت الکرسی بخونید ....برای حل شدن مشکلاتموووون بخصوص آیلین عزیزمووون 

2738
مثلا انقد زور میکنه ک در کابینتهارو میشکنه .الان ازین مکعب چوبیها گرفتم میزارمش کنارم مامان ببین میچ ...

سلام متیناجان چطوری ؟؟؟ ببین فقط پسرتون و سر لج نندازید ،من بعضی وقتها که به دخترم میگم فلان کارو انجام نده ،بیشتر بخاطر اینکه توجه من و جلب کنه یا لجبازی کنه اون کارو تکرار میکنه ،مثل همین پرت کردن ،البته بعضی اوقات هم گوش میده،وانجام نمیده ،من موقعی که خیلی هیجانی سعی میکنم بهش جهت بدم ،مثلا وقتی دوست داره یه چیزی پرت کنه ،از حلقه هیجان استفاده میکنم ،ومیگم اگه یدونه بندازی تو حلقه برات دست میزنیم ،از سیستم تشویق و پاداش استفاده میکنم ،یا با هیجان میگم برنده ،آفرین بدو بقیه اشم بیار ،بچه ها الان اصلا تو فاز تنبیه نیست و فقط باید مدارا کرد باهاشون ،اصلا این سنشونم سن پرت کردن و بهم ریختن هست ،یا شما ببین چی دوست داره ،قبلا هم گفتم ،سلنا برچسب های مختاف و دوست داره ،دوست داره از روی جایی که چسبیده شده بکنتشون ،کلی سرش و گرم میکنه و براش هیجان داره ،براش باید یک هدفی درست کنید ،یا مثلا یه سبد میارم میگم هر چی توپ بریزیم تو سبد ،یا مثلا توپ های آبی و حتما خطا هم داره ،یا عاشق خط خطی کردنه ،مداد رنگی و کاغذ میارم پاش و میزارم ،دستش و دورش و خط میکشم یا نقاشی میکشم ،یا دیروز گیر داده بود خمیر دندون و باز کن بده من ،داشت لجباز میشد بازش کردم دادم بهش ،فشارش داد و مثل کرم زدن من ،زد به پاهاش ،دستش ،لباسش ،دوست داشت تجربه کنه ،آخدشم انگشت کوچیکش و کرد تو دهنش ،طعمش تندی داشت گویا اومد سریع داد به من که درش و ببندم ،با این حال که خمیر دندون پیشش بود دیگه برش نداشت ،چون تجربه اش کرد ،ولی چیزای خطری داستانش فرق مبکنه ها ...بیشتر باهاش بازی کن،من تجربه مو گفتم ،ایشاالله کارا باشد .🥰🥰🥰🥰

توروخدا به این چیزا فکر نکنید ،انقدر روحیه ی هممون سر اتفاقهای این چند ماهه داغون شده که واقعا فکرای ...

ساتین جان عزیزم باورمیکنی دست خودم نیست هردفعه یه اتفاقی میوفته من خودم وتصورمیکنم. انشالله هممون عاقبت بخیر میشیم به هرحال منم باید رو روحیم کارکنم اینجوری همش استرس نگرانی افسردگی دارم من اعتقاد عجیبی به آیه الکرسی دارم من خوندم گلی 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

سلام ،ممنون از همگیتون ،متینامتین،ساتین ،مامان علریضا ،ستاره یکو دو😅مامانلیلی ،

پسر منم انقد شیطونه نگیید انقد کارای خطری و هیجانی میکنه همیشه یجاش کبوده ،از ده ماهگیم که راه افتاد ،ی ساعت خونم تمیز نیست هی من تمیز میکنم پشت سرم میاد دوباره وسایلو بیرون میندازه 

ی اردک داره مث موتوریا میره روش وایمیسته ،هنوزم عاشق تبلیغاته،جدیدا هم فیلم هندی 😅 و شبکه هد هد ،،شدیدا بمن وابسته ،پیش هیچ کی نمیمونه ولی خیلیم اجتماعی  باهمه بگو بخند داره توخیابونم الکی هی ،حرف میکنه ،کله میمیزنه لگد میزنه هر چقدم دعوا میکنیم نمیشه ،خیلی شکمو ،از ترسش نمیتونیم چایی بخوریم این قندان فقط از زیر رون ها رد میشه ،عاشق فوتباله ،شوتای عجیب میزنه

از دستش نمیتونیم باگوشی کار کنیم ،میاد میگیره عکس و فیلم میگیره،براشم باز نمیکنیما خودش دکمه بغلو میزنه صفحه رو میکشه بالا دوربینو میزنه😑هر شب استقبال باباش میره وسایلشو میگیره ،انقد میگه بابا بابا بابا مغزشو میخوره ،،قبولم کرده که باباش باید بیرون باشه ،موقع لباس پوشیدنش بایبای میکنه

حالا کلی چیزای دیگه فعلا یادم نیست سرموقع میگم،ببخشید تک تک هم رپلی نکردم

@shirin__mahabad  پیج دستسازه هام
آیلین جان من همیشه شنیدم چیزی که درد داره خوش خیمه

سری قبل هم ب شدت درد داشت و بدخیم بود دردش شبیه همون قبله😳

دیگه پیش اومده توکل ب خدا

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
سلام ستاره جون ،بخدا شرمنده همتونم ،واقعا شرایط روحیم خوب نبود ی حالت افسرده داشتم اقامم ک پیشم نبو ...

هروقت حوصله داشتی عکس بزار ببینیم چی میسازی روحیه مون عوض شه😊

مفنامیک اسید برای چی؟ مگه برای درد نمیخورن؟ به اطلاعات دارویی زیادم نخندین     درد زیاد ...

برای کم کردن خون پریودی ک زودتر برم دنبال نمونه برداری درد هم آره دارم کم و زیاد میشه خیلی بی حرکت بمونم دردش شدید میشه

والا آیلین جون من چیزی سرم نمیشه، ولی با همین بی اطلاعی، از همون اول که گفتی دوباره جای توده قبلی بر ...

خوبیش اینه ک از سرطان روده و معده و مری و رحم و بقیه کوفت و زهرمارها بهتره 😕لااقل زیر پوستمه و خودم میبینم ک چی ب چیه

اتفاقا دکترها وقتی دیدن دقیقا جای همون قبلیه گفتن خودشه دوباره برگشته😧

2706