2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349793 بازدید | 40798 پست
سلام عزیزم قربونت،خودت  خوبی ؟اره والا

ممنون عزیزم منم بدنیستم شکر. با دوتا بچه چیزی نمونده به مرز دیوانگی برسم. راستی یکم از گل پسر بگو چیکارمیکنه حرف میزنه راه میره

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
سلام. صبح شما بخیر. با توجه به چیزی که دکتر احمد پور گفتند. بهتر هست اول کموتراپی و رادیوتراپی بگیری ...

عزیزم 😘 انشالا به خوبی می‌گذره و زود زود خوب‌خوب و سلامت می‌شید آیلین جان و یک روز هم از دخترتون دور نمی‌مونید. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام ،دوستای گلم ،خیلی خیلی دلم تنگ شده بود براتون امیدوارم همگی سلامت باشید و بچهای گلتونم خوب خوب ...

عزیزم خوش برگشتید. من یادمه پسر خنده‌رو و بانمک شما ماشالاش باشه از بچه‌های همه‌مون زودتر راه افتاد. الان خوبید؟ گل پسرها خوبند؟

سلام. صبح شما بخیر. با توجه به چیزی که دکتر احمد پور گفتند. بهتر هست اول کموتراپی و رادیوتراپی بگیری ...

مفنامیک اسید برای چی؟

مگه برای درد نمیخورن؟ به اطلاعات دارویی زیادم نخندین   

درد زیاد که نداری؟

آره دیدن انگار واقعا چیزی نبوده ولی این دکتر جدید معتقد بود ک وقتی برآمدگی بوده چیزی هم ک نبود باید ...

والا آیلین جون من چیزی سرم نمیشه، ولی با همین بی اطلاعی، از همون اول که گفتی دوباره جای توده قبلی برآمده شده با خودم فکر کردم اینکه درست جای قبل اینجوری شده احتمالا یعنی زیاد چیز نگران کننده ای نیست.

نمیدونم ها... ولی تصورم اینجوریه. فکر میکنم اینکه جاش عوض نشده نشونه خوبیه.

آره دیدن انگار واقعا چیزی نبوده ولی این دکتر جدید معتقد بود ک وقتی برآمدگی بوده چیزی هم ک نبود باید ...

آیلین جان توروخدا روحیتونو حفظ کنین خدانکرده اگه خطرناک بود تاالان خودشو نشون میداد پس فقط درمانتو ادامه بده تا انشاله تاعید خوبه خوب بشی مامان آیلین جون قوی  

مفنامیک اسید برای چی؟ مگه برای درد نمیخورن؟ به اطلاعات دارویی زیادم نخندین     درد زیاد ...

سلام ستاره جون مفنامیک اسید هم برا درد هست هم پریود یعنی خون پریودرو کم میکنه .واسه کسایی ک خون زیاد دارن تجویز میشه هرهشت ساعت یه دونه .دکتر بمنم تجویز کرد چون خیییلی خون دارم منتها من میترسم جلو روند طبیعی و بگیرم فقط بعضی روزا ک خیلی اذیت میشم میخورم 

2706