2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349616 بازدید | 40792 پست
آیلین جان پرانرژی ما ،تو واقعا دختر ومامان و همسر قوی هستی ،مطمعنم از پس همه چی به خوبی برمیای ...زن ...

ممنون عزیزم از انرژیت

توضیح دادم هرچند از دست دکترم واقعا ناراحتم 😤

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
سلام ،دوستای گلم ،خیلی خیلی دلم تنگ شده بود براتون امیدوارم همگی سلامت باشید و بچهای گلتونم خوب خوب ...

سلام عزیزم خیلی تو فکرت بودم همش دوست داشتم بازم بیای دلم برای گل پسر خنده روتم کلی تنگ شده خوب کردی اومدی خوشحال شدم😚😚😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. صبح شما بخیر. با توجه به چیزی که دکتر احمد پور گفتند. بهتر هست اول کموتراپی و رادیوتراپی بگیرید و بعد اگر لازم شد عمل انجام شود.

برای برداشتن توده روی استخوان ممکنه لازم بشه قسمتی از اون برداشته شود که عمل سختی هست. و احتمالش、هست که بعد از عمل نیاز به شیمی درمانی یا رادیوتراپی باشد.

حتما به شرایط شما فکر میکنند و بهترین کار را انجام میدهند. می تونید پیش دخترتان باشید قرار نیست از اون جدا بشید.

ازش خواستم اگه میشه ی عمل شبیه عمل دکتر خودم ک ی کم از استخونم رو هم تراشیده بود انجام بده ک کامل برداشته بشه ک حداقل نخاد چندین بار برم اتاق عمل اینجوری جواب داده😳توکل ب خدا دیگه چاره ای نیست

برای پریود ازش پرسیدم گفت هر 8 ساعت مفنامیک اسید بخور

2731
سلام عزیزم خیلی تو فکرت بودم همش دوست داشتم بازم بیای دلم برای گل پسر خنده روتم کلی تنگ شده خوب کردی ...

قربونت عزیزم ،کوچولو که نگم ،شده ی گوله اتیش 

انشالله هر چی زودتر سلامتیتو بدست میاری و عزیزم فکرای بدنکن ،مثبت فکر کن باور کن تلقین خیلی تأثیر داره 

@shirin__mahabad  پیج دستسازه هام
سلام خااانمی. کجایی پس؟انقدرررررر هی یادت کردیم و گفتیم کجاست که نگو

سلام ستاره جون ،بخدا شرمنده همتونم ،واقعا شرایط روحیم خوب نبود ی حالت افسرده داشتم اقامم ک پیشم نبو تنهایی وبار مشلات رودوشم ،حتی وقتی شوهرمم اومد خوب نشدم ،کم کم خودمو جمعو جور کردم ی شغل اینترنتیم راه انداختم ک کلی سرم شلوغ بود ،ولی همیشه ب یادتون بودم بخدا ،این ادرس اینجام ک حذف شده بود چند بار زدم میرفت تایپکهای دیگه امروز ،اتفاقی زدم بامغز خالی 😅 ،کار کرد

@shirin__mahabad  پیج دستسازه هام
2706