2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349424 بازدید | 40791 پست
آیلین جان ،ایشالا که چیزی نیست ،نگران نباش ،استرس خیلی آدم و ضعیف میکنه ،این دکترا هم با تشخیص هاشون ...

ساتین جان حالا ملکا خیلی جیغ نمیزنه تو این سن شاید بزرگتر شر جیغ جیغو هم بشه البته😐ولی واقعا بی اعصابه مثلا من دارم ظرف میشورم میاد فلان چیزو میخاد میگم‌ باشه مامان دستمو بشورم الان میام یعنی تا دست شستن من‌تموم بشه همینجوری نق میزنه و گریه و دندون قروچه تا بالاخره برسم بهش شاید سی ثانیه هم نشه حالا...

بعد دندون قروچه منظورم تو خواب نیست تو بیداری موقع عصبانیتش انجام میده

دقیقا اکثرا بخاطر اینکه ک حرفشو متوجه نمیشیم مثلا شبی گوشی برداشته بود پیج کودکشو آورده بود بعد یهو بلند شد اینور اونور رو گشت نمیدونست چی بگه ک‌ ما بفهمیم فقط گفت سپید(سفید) اشک تو چشماش جمع شده بود دیگه بچم شانس آورد ک من منظورشو متوجه شدم و فهمیدم هندزفری میخاد از دخترخواهرم یاد گرفته هندزفری روی گوشی رو....وقتی بهش دادم اینقد خوشحال شد شوهرم گفت خیلی خوب متوجه شدی چی میخاد بعد خیلی ناراحتش شدم گفتم بچه م حتما خیلی براش پیش میاد ک چیزی بخاد و ما اصلا نفهمیده باشیم منظورشو و دیگه ازمون ناامید شده😢

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
خب خشم که طبیعیه داشته باشن عزیزم. حالا یکی کمتر واکنش نشون می‌ده یکی شدیدتر. بعد من اصلا موافق نیست ...

ممنون عزیزم‌حتما براش کتاب رو میخرم و سعی میکنم رفتار درست بکنم بدبختی اینجاست ک خودمم عصبی میشم باید ی انرژی مضاعفی خرج خودم بکنم ک اول عصبانیت خودم فروکش کنه بعد اونو آروم کنم🤦‍♀️🤦‍♀️

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا آرایشگاه زنونه نمیبری ؟پر خانومم هست بچه کلی ذوق میکنه 😁😁😁 شوخی کردم🤭

🤣

پسر داداشم یه بار تقریبا همین سنی بود، با مامانش رفته بود آرایشگاه. بعد اومده بود خونه به داداشم گفته بود یه خانومه اونجا لخت بود!!! زنداداشم اینجوری 😳😳😳 داداشم اینجوری 🤨🤨🤨

هرچی مامانش گفته بود اینجوری نبود، اون گفته بود چرا بود خودم دیدم! 🤣🤣🤣 احتمالا مثلا تاپ تنش بوده، این گفته لخت

2728
پس اکثرشون فکرکنم همینن این خونواده من انگار ندید دیدن انداختنم تو فکر بدجور...ک‌ چرا بچه ت اینقد عص ...

آره.طبیعیه

درسته که ملکا نمیتونه کامل حرف بزنه اما کااامل متوجه حرفهاتون میشه.بهش بگو داری فلان جا میری و نمیتونی ببریش. کسی که پیشش هست بغلش کنه تا شما بری.قطعا گریه میکنه.ولی شما بهش بگو که میری و برمیگردی .و برو

پارمیدا برای باباش اینطوره.که منو ببر و گریه میکنه. من بغلش میکنم و باباش میره.بوسش میکنم و بعدش میزارمش زمین .و دیگه محلش نمیدم و نگاش هم نمیکنم.یه ۵ دقیقه گریه میکنه و خودش ساکت میشه.خیلی مواقع هم یک دقیقه

🤣 پسر داداشم یه بار تقریبا همین سنی بود، با مامانش رفته بود آرایشگاه. بعد اومده بود خونه به داداشم ...

پارمیدا که قبلا موهاش را با باباش میرفتیم آرایشگاه مردانه و کوتاه میکرد. اما خودم اصلاح داشتم و یه بار بردمش با خودم آرایشگاه.یه خانمی پسر کوچولوش را آورده بود.شاید یک سال و نیمش بود پسرش. بعدش اومدیم خونه به باباش میگفت آقا پسر اومده بود.آقا اومده بود

منم که همسرم منتظر موقعیت که منو بکوبونه🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨آقاااا میااااد؟؟؟ حتماااا بزرگ بوده پسره؟؟؟؟ اصلا نباید آرایشگرت راه بده. وقتی هم کسی خودش را به کری و نفهمی بزنه هیچ کاری نمیتونی بکنی.

دیگه گفتم توبه.نمیبرمش آرایشگاه. نوبت جوری میگیرم که باباش خونه باشه

بچه ها من امروز رفتم دکتر زنان جواب سونو رو بردم و برای همون دونه هایی ک رو بدنم زده بعد میدونید دیر ...

رفیقم نگران نباش سه سالگی سن لجبازی و قشقرق به پا کردن و مخالفت کردنه ... تا اران فکر میکردن هرچی میگیم باید گوش کنن اران یاد میگیرن که یه راه دیگه ای هم وجود داره به نام مخالفت کردن و لجبازی و کلیییییی هم لذت میبرن از این حرف گوش نکردن و تمرد کردن ... میگذره صبور باش

2740
بچه ها من امروز رفتم دکتر زنان جواب سونو رو بردم و برای همون دونه هایی ک رو بدنم زده بعد میدونید دیر ...

آیلین جون امیدوارم همیشه سلامت باشی.‌ 

درباره ملکا جان، به نظرم اینکه بدون تو بیرون نمیره یه کم عجیبه. شاید چون از اول باباش نبرده اینجوری شده. ولی عصبانیت رو آدم تا از نزدیک نبینه نمیتونه مقایسه کنه و خوب متوجه بشه که چجوریه. امیرحسن بعضی وقتا شروع می‌کنه نق و بهانه و عصبی شدن الکی. مثلا همین الان برای آقا مرغ و پلو آماده کردم، اومده میگه مرغش درسته‌ست؟ گفتم نه ریز کردم. شروع کرد به بغض و گریه و نق که درسته کن درسته کن! هرچی بگم از اول برات پلو‌ با مرغ درسته میریزم دیگه ساکت نمیشه. آخر همسرجان با حرفها و لحن گول زننده به دادم رسید. اومد گفت مرغ درسته دلت رو درد میاره! بعد هم قصه گفت تا یادش رفت.

ولی اگه ادامه پیدا کنه گریه میکنه، منو میزنه، اسباب بازی پرت میکنه، آخر هم خودشو میزنه. کلا کافیه یه هول خییییلی کوچولو بدمش که شروع کنه خودشو زدن! میگه منو بزن، محکم بزن، منو بزن 😧😧😧

و خودش محکم میزنه تو سر خودش 🤯 نمی‌دونم این دیگه چه صیغه‌ایه. ولی اینجور مواقع حالتش بیشتر بیچارگیه تا عصبانیت

آیلین جون امیدوارم همیشه سلامت باشی.‌  درباره ملکا جان، به نظرم اینکه بدون تو بیرون نمیره یه ک ...

بچه ها بهانه میگیرن ،کلا یه موضوعی که من فهمیدم ،بستگی به این داره چه موقع از روز باشه ،مثلا سلنا اول صبح که بیدار میشه ،زیاد حوصله نداره ،چون گرسنه است ،مثلا رو چیزی که حساس موز میمونی ،موز باید کامل باشه ،پوستش دستستش باشه موز نصف نشه ،یواش یواش ،موز پوست بکنه بخوره ،و اینکه اصلا سیاهی نداشته باشه ،که سر این موضوع کارمون به دادگاه میکشه 😄😄😄😄مخصوصا موقعی که همون یدونه باشه ،بعد موقعی که خوابش میاد ،مثلا داره میرقصه ،میدوه ،بازی های هیجانی ،یهو میاد میگه عرق کردم پشتم میسوزه ،طاقت نمیاره گریه میکنه ،همون موقع باید بخوابه،یا موقعی که از یه جایی که دوست داریم نموندیم اومدیم خونه ،آستانه تحمل شون ظرفیت داره پر که میشه تحمل ندارن ،شاید یکیشون گریه میکنه ،یکی جیغ میزنه ،ولی هنوز به واکنش پسر سحر جون دارم میخندم ،چون خودشون که آروم هستن 😄😄😄

آره.طبیعیه درسته که ملکا نمیتونه کامل حرف بزنه اما کااامل متوجه حرفهاتون میشه.بهش بگو داری فلان جا ...

دختر من با من حموم نمیاد ،فقط با باباش میره ،میگه مامان شمامن و خوب نمیشوری ،دردی میشوری ،بابا مهربون میشوره ،تو چشمم آب نمیریزه ،هیچی دیگه،منم از خدا خواسته،انقدر همسرم باهاش بازی میکنه ،سرش و مدل آرایشگاه ها میشوره خوشش میاد ،البته با رعایت موازین اخلاقی میبرتش ها 😄😄😄 

بچه ها بهانه میگیرن ،کلا یه موضوعی که من فهمیدم ،بستگی به این داره چه موقع از روز باشه ،مثلا سلنا او ...

آره پسر منم وقتی خوابش بیاد، یا از جایی برگشتیم یا گرسنه است اینجوری می‌کنه معمولا.

بچه ها بهانه میگیرن ،کلا یه موضوعی که من فهمیدم ،بستگی به این داره چه موقع از روز باشه ،مثلا سلنا او ...

جالبه اینم به سیاهی موز خیلی حساسه. ولی اگه لک‌ کوچیک باشه رضایت میده که سیاهی رو جدا کنم. کلا یه روز موز رو با اشتها میخوره، بعدش چند روز اصلا نمیخوره.

2706