2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349126 بازدید | 40785 پست
بچه ها من امروز رفتم دکتر زنان جواب سونو رو بردم و برای همون دونه هایی ک رو بدنم زده بعد میدونید دیر ...

سلام عزیزم ، عزیزم امیدوارم که مشکلت برطرف بشه اصلا به چیزای بد فکر نکن شایدم چیز خاصی نباشه نمونه برداری هم که دیگه اکثرا انجام میدن من خودم همین چند وقت پیش از رحمم دادم به هرحال نگران نباش .درمورد ملکا هم بگم دختر منم حیلی عصبانی میشه جیغ میزنه شدید هرچی دستش باشه پرت میکنه  دندون قروچه هم وقتی چیزی بخاد وندیم انجام میده یه جور نقطه ضعفه که‌ما سعی میکنیم محل ندیم ولی الان چندروزه که خودم وشوهرم وبچها افتادیم حالمونم خوب نبود پریشب خیلی جیغ میزد همسرم پاشد که دختری ودعوا کنه از ترس جیش کرد به خودش دلمون سوخت خدایی، اینم بگم پسر خاله من هم چندماه بزرگتر ازبچهای ماست صد پله بدتره  یعنی خالم میگه روری دوساعت گریه میکنم از دستش😂

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
یادم رفته بود بگم، بالاخره جمعه برای اولین بار امیرحسن رفت آرایشگاه. خییییلی هم به نظر من خوب نزده، ...

عزیزم مبارک باشه. چه عالی! از این آرایشگاه‌ها بردید که صندلی ماشینی دارن و بچه‌ها توی ماشین می‌شینن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من امروز رفتم دکتر زنان جواب سونو رو بردم و برای همون دونه هایی ک رو بدنم زده بعد میدونید دیر ...

من متوجه نشدم، یعنی ناگهان بی‌دلیل جیغ می‌زنه و گریه می‌کنه یا اتفاقی می‌افته براش و اون می‌خواد اعتراض نشون بده؟ ضمن این‌که وقتی می‌خواید برید بیرون چه‌جوری ترکش می‌کنید، یه کوچولو توضیح می‌دید؟ و این‌که در طول روز باهاش حرف می‌زنید و وقت اختصاصی براش می‌ذارید؟

2728

عزیزم فکرهای بد نکن و سرچ الکی هم نزن.فقط پیگیر باش. زودتر دکتر پوست هم برو‌ . هیچی هم نیست. نمونه برداری هم دیگه همه جا باب شده.پس فقط پیگیری و فکرهای خوب.

پارمیدا هم وقتی جایی باشم و بیام خونه ، میاد میگه سلااام مامان.رفتی فلان جاا؟و میره. اینکه پیشم بیاد و بغلم بشه و اینا اصلا.

گریه که گفتم همیشه داره.مخصوصا باباش که هست و به گریه هاش اهمیت میده بیشتر.با خودم در حد یک دقیقه.

عصبانی میشه وسیله ای که دستشه را پرت میکنه. ومتاسفانه فهمیده که با جیغ زدن کااااامل رو اعصابمون میره،جیغ هم میزنه.

عاااشق بیرون رفتنه و با کمال میل هر کسی ببرتش میره. حتی اگه ما نباشیم

عزیزم مبارک باشه. چه عالی! از این آرایشگاه‌ها بردید که صندلی ماشینی دارن و بچه‌ها توی ماشین می‌شینن؟ ...

ممنون.

نه، بعد از مدتها خونه داداشم دعوت بودیم، دیگه همسرم یهویی گفت ببرم ببینم میشه موهاشو کوتاه کرد؟! اول بهش گفت بریم آقاهه موهاتو کوتاه کنه؟ گفت نه. ولی همسرم بردش تا آرایشگاه نزدیکمون، وقتی رفتن اونجا هیچ مخالفتی نکرده بود و کلی هم با آرایشگر گپ زده بود!

ممنون. نه، بعد از مدتها خونه داداشم دعوت بودیم، دیگه همسرم یهویی گفت ببرم ببینم میشه موهاشو کوتاه ک ...

مبارک باشه ،عزیزم ،بعد یه سوال وسیله های ارایشگاه و خودتون می برید ؟منظورم قیچی و شانه و ...

2738

آیلین جان ،ایشالا که چیزی نیست ،نگران نباش ،استرس خیلی آدم و ضعیف میکنه ،این دکترا هم با تشخیص هاشون جون ادم و به لبش میرسونن ،انتظار بیشتر میره ازشون

آیلین جان ،بعضی بچه ها کلا جیع جیغو هستن ،شاید یکی از دلایل اش اینکه نمیتونن منظورشون و با حرف بیان کنن ،و چون میخوان به هدفشون برسن از هر ترفندی استفاده میکنن،ولی اگر بفهمن با جیغ و این کارا ،کارشون پیش میره ،سو استفاده میکنن ،واقعا باهوش هستن ،دختر من زیاد جیغ نمیزنه بیشتر به خانواده باباش رفته ،شوهر من عین آهو میمونه😄😄😄 بی سروصدا آروم ،فقط وقتی سلنا عصبانی میشه ،میگه مثلا ،میخوام مدادهام و پرت کنم ،منم میگم بکن ،دوست داره من مخالفت کنم ،بعد میگه میخوام با سایه ( گچ) بکشم رو زمین ودیوار ،یا میخوام دفترم و پاره کنم ،یعنی هر کاری که میدونه اشتباه و من ناراحت میشم و میخواد انجام بده ،بعد بهش میگم اینا کارای بدی یا خوبی ؟ میگه خیلی بد ،یعنی دقیقا با علم دونستن به اینکه بد میخواد انجام بده ،من بعضی ا قات برای اینکه کنترلش کنم ،مثلا چند تا برگه میارم میگم بیا پاره کنیم ،اروم میشه ،موضوع هم عوض میشه کلا  ،سلنا تو خواب هم دندون قروچه میکنه ،خودمم میکنم بعضی اوقات ،اصلا فکر منفی در مورد دختر گلی ات نداشته باش ،خیلی خیلی کوچولو ،شما جهت بده بهش ،راجب مریضی یا موضوع های نگران کننده ،جلوش صحبت نکنید به شدت حساس هستن 🥰🥰🥰🥰

من متوجه نشدم، یعنی ناگهان بی‌دلیل جیغ می‌زنه و گریه می‌کنه یا اتفاقی می‌افته براش و اون می‌خواد اعت ...

ن بی دلیل نیست معمولا هیجان و ناراحتی و خواسته ای اگه داشته باشه زود یا ی چیزی پرت میکنه یا دندوناشو میکشه روهم.

موقع بیرون رفتن بیشتر وقتا خواب بوده ک من رفتم یکی دوبار بیدار بوده ک شوهرم سرشو گرم کرده من غیبم زده یهو...میدونم روش خیلی اشتباهیه و بچم اضطراب میگیره ولی واقعا چاره ای ندارم چون اگه ببینه دارم آماده میشم برم بیرون ب حد وحشتناکی گریه میکنه و میخاد ک من لباسامو دربیارم و بشینم توضیح دادنم ک هنوز متوجه نمیشه ک بگم میخام برم فلان جا و زود برمیگردم☹ 

در طول روز هم چندین بار بغلش میکنم و قربون صدقه ش میرم حرف زدن هم آره خیلی باهاش حرف میزنم و خیلی چیزا رو توضیح میدم بازی خیلی وقت نمیکنم باهاش بکنم و ترجیحم اینه ک تنهایی بازی کنه ک وقتایی ک من کار دارم نیاد بهم گیر بده🤕

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
سلام عزیزم ، عزیزم امیدوارم که مشکلت برطرف بشه اصلا به چیزای بد فکر نکن شایدم چیز خاصی نباشه نمونه ب ...

ممنون عزیزم ک توضیح دادی 😌😌

عزیزم فکرهای بد نکن و سرچ الکی هم نزن.فقط پیگیر باش. زودتر دکتر پوست هم برو‌ . هیچی هم نیست. نمونه ب ...

پس اکثرشون فکرکنم همینن این خونواده من انگار ندید دیدن انداختنم تو فکر بدجور...ک‌ چرا بچه ت اینقد عصبیه چرا وسیله پرت میکنه چرا اینجوری چرا اونجوری

😒😒😒🤯🤯🤯

ممنون. نه، بعد از مدتها خونه داداشم دعوت بودیم، دیگه همسرم یهویی گفت ببرم ببینم میشه موهاشو کوتاه ک ...

چرا آرایشگاه زنونه نمیبری ؟پر خانومم هست بچه کلی ذوق میکنه 😁😁😁

شوخی کردم🤭

ن بی دلیل نیست معمولا هیجان و ناراحتی و خواسته ای اگه داشته باشه زود یا ی چیزی پرت میکنه یا دندوناشو ...

خب خشم که طبیعیه داشته باشن عزیزم. حالا یکی کمتر واکنش نشون می‌ده یکی شدیدتر. بعد من اصلا موافق نیستم که بچه‌ها متوجه نمی‌شن به نظرم از نوزادی متوجه حرفا می‌شن. این‌که واکنششون مثل ما نیست به دلیل سنشونه. می‌تونین یه سری کتابا در مورد خشم براش بگیرید و براش بخونید. یکی الان اسمش رو یادمه «فرگال از کوره در می‌رود». مثال بزنم که من شاید ده بار این رو برای پسرم خوندم و هربار عصبانی شد براش یادآوری کردم که الان عصبانیه و می‌تونه از روشای کتاب استفاده کنه. همون لحظه ممکنه ادامه بده به کارش ولی دفعه‌ی بعد بهتر می‌شه. اشکالی نداره عصبانی بشن ولی همونجوری که ساتین جون گفتن می‌تونین هدایت کنید که یواش یواش خشمش رو بشناسه و به نحو درستی ابراز کنه. یعنی هربار بهش بگید احساسش خشمه و راهنماییش کنید که چه کار می‌تونه بکنه. مهم نیست اون لحظه اهمیت نمی‌ده بعد از چندبار بهتر می‌شه. 

در مورد روش ترک کردن‌ ملیکا جون دیگه خودتون گفتید که می‌دونید چه‌قدر روش‌تون اشتباهه. این باعث می‌شه دفعه‌ی بعدی جداشدن‌تون سخت‌تر هم بشه. 

2706