2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349484 بازدید | 40791 پست
واااااااای       باور کنین یکی از آرزوهای من این بود که شما برگردی و خبر سلامتی و ...

عزیزدلم! 😘😘باور کنید خیلی یادتون بودم. وای! چه خوب شد اومدم، دلم باز شد به خدا. پسر تپلی ما خوبه؟ خودتون خوبید؟ چه خبرا؟ برای من اوضاع بد نبوده، بیشتر شلوغ بوده. هرچند الان دست و شونه و کتفم گرفتگی شدید داره و پسرم هم همه‌ش می‌خواد بغلم باشه و خیلی سخت می‌گذره. البته نسبت به هفته‌ی پیش بهترم. درکل زندگی می‌گذره خدا رو شکر. 

عزیزدلم! 😘😘باور کنید خیلی یادتون بودم. وای! چه خوب شد اومدم، دلم باز شد به خدا. پسر تپلی ما خ ...

خداروشکر.

خوبیم. پسرم هم خوبه.

هرچند خیلی خوشحال شدم و خیالم راحت شد، ولی بگم اصصصلا از شما انتظار نداشتمااااا. مطططططمئن بودم شما الکی مارو بی‌خبر نمیذاری بری. برای همین همش نگران بودم که چی شده. فقط امیدوار بودم گوشیتون خراب شده باشه و مشکل دیگه‌ای نباشه، که با طولانی شدنش از این هم ناامید شده بودم تقریبا.

در هر صورت خیلی خوب کردین برگشتین 🌼🌻  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم! 😘😘باور کنید خیلی یادتون بودم. وای! چه خوب شد اومدم، دلم باز شد به خدا. پسر تپلی ما خ ...

پسر گلتون چرا بغلی شده؟ دیگه باید در حال راه رفتن با کمک یا بدون کمکِ گرفتن وسایل باشه که

2742
خداروشکر. خوبیم. پسرم هم خوبه. هرچند خیلی خوشحال شدم و خیالم راحت شد، ولی بگم اصصصلا از شما انتظار ...

برای ساتین‌جان توضیح دادم گوشیم رو عوض کردم و از کاربریم خارج شده بودم و پسورد یادم نمی‌اومد. ایمیلی که داده بودم هم خیلی قدیمیه و اصلا یادم نمی‌اومد این ایمیله رو دادم. الان همین‌جوری شانسی اون ایمیل رو وارد کردم با یه پسوردی که خیلی هم مطمئن نیستم که کدومه، ولی ریسک نمی‌کنم از کاربریم خارج شم ببینم کدوم بوده! 😄 می‌ترسم دوباره نتونم وارد شم. دیگه دوست‌تون خوش هوش و حواسه، ببخشید دیگه.  😘

پسر گلتون چرا بغلی شده؟ دیگه باید در حال راه رفتن با کمک یا بدون کمکِ گرفتن وسایل باشه که

ما چندتا سفر رفتیم که توی راه دایم بغلم بود و چاره‌ای هم نبود. برای همون هم کتفم گرفت. بیشتر از بغلی شدن وابسته شده. حتا نمی‌ذاره از کنارش حرکت کنم. با مشاور صحبت کردم گفت الان دیگه نیاز بغل شدنش توی اولویت نیست و بهتره وقتی بغل می‌خواد در لحظه با بازی کردن باهاش حواسش رو پرت کنیم. راستی هنوز راه نمی‌ره. در حد یکی دو قدم راه می‌ره. باید دستش رو به جایی بگیره. 

2740
دوستان یه چیزی هست که هیچ‌جا نگفتم. به فامیل و دوستام و ... دلم می‌خواد به خاطر پسرم از ایران عزیزم ...

عههه‍ههه

من دارم میرم بخوابم، میدونم توضیح دادنش هم ممکنه طولانی و سخت باشه. ولی اگه تونستین بعدا برامون بگین که چرا؟

اینو از بعضیا شنیدم که برای آینده بچه‌ها میریم، ولی راستش درکش نمیکنم

عههه‍ههه من دارم میرم بخوابم، میدونم توضیح دادنش هم ممکنه طولانی و سخت باشه. ولی اگه تونستین بعدا ب ...

هم به خاطر وضعیت اقتصادی ناپایدار و پسرونده، هم به خاطر سیستم آموزشی داغون که خیلی روش انتقاد و حرف دارم، هم وجود سیستم‌های غلط در محیط‌های کار، مهم‌ترین دلیل این‌که احساس می‌کنم فرهنگ مردم داره پایین‌تر می‌ره و مردم نسبت به قبل باهم فضول‌تر و بی‌رحم‌تر شدند و این خیلی برام ترسناکه. این‌ها دلایل عمده‌شونه.  

سلام دوستان عزیزم حالتون خوبه؟ نی نی های خوشگلتون خوبن؟ الهی من فداشون شم که انقدر بامزه ان چند تا از خوشمزگی هاشون خوندم دلم حااال اومد😍😍 ما هفته پیش دوشنبه شب رسیدیم خونه ولی انقدر سفر پرماجرایی داشتیم و دو روز آخر خیلی خسته شدیم جون نداشتم بیام بگم رسیدیم😄 حتما اگر دوست داشتین براتون تعریف میکنم. 

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️

فرناز بانو امیدوارم پدرتون هرچه زودتر با یه درمان عالی سلامتی کاملشون رو بدست بیارن🙏 آیلین جان از خدا میخوام که کامل خوب شده باشی و دیگه تجربه های تلخ به سراغت نیان و امیدوارم همیشه در کنار همسرت و دخمل قشنگت عاشقانه زندگی کنین. 💖 البته برای همه دوست جونام همین آرزو رو دارم🤗 وای ستاره 1438 چقدر عکس پارمیدای عزیز شیرین و بامزه بود با اون خنده خوشگلش😍 ستاره 525 ان شاالله قسمت شما بشه یه سفر راحت و عالی به کربلا (این هم برای همه عاشقان اهل بیت علیهم السلام آرزو میکنم) . راستی اسم پسرت خیلی خاصه و خیلی هم قشنگ 🌹شاید چون کمتر مردم شنیدن اشتباه میگن. اصلا اسم امام حسن علیه السلام هم مثل خودشون غریبه.😥 الهی خدا گل پسرتو حفظ کنه و صاحب نامش نگهدارش باشه😘 رها جان نذرتون قبول باشه عزیزم🌹 حتما خیلی عالی شده. تو کاظمین یه شله زرد بهمون دادن یه قاشق خوردیم همه لب و دهنمون زرد شد مزه زرد چوبه میداد🤣 متینا متین عزیز ان شاالله پسرت خوب خوب شده باشه و خودت هم سرحال شده باشی❤️ واقعا اینکه هم خودت مریض باشی و هم بچه خیییییلی وحشتناکه😥 ساتین جان و مامان لی لی عزیز خیییییلی خوش برگشتین دلمون براتون حسابی تنگ شده بود. 😍 مامان کارین عزیز خدا گل پسرت رو برات نگه داره😍😍

اگر کسی رو از قلم انداختم عذر میخوام 😘😘

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
2706