2752
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349700 بازدید | 40798 پست
اگه بتونید به صورت قانونی و درست برید کااااااملا کار درستی میکنید

آره از طریق پناهندگی که به نظرم خیلی اشتباهه. منتها راه‌های قانونی هم خیلی محدود و سخته، یا باید ویزای تحصیلی بگیریم یا کار. کار که الان با وضعیت تحریم‌ها خیلی سخته، تحصیلی هم با وجود بچه به نظرم مشکل میاد. 

رسیدن به خیر عزیزم.زیارت قبول.هر موقع تونستی برامون حتما از سفرت بنویس

ممنون عزیزم. حتما. فعلا که تاچ گوشیم شکسته به زور صفحه رو میبینم

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان عزیزم. اون‌قدر نبودم که روم نمی‌شه بیام احوال‌تون رو بپرسم. امیدوارم همگی خوب باشید. چه‌ ...

سلااااااام مامان لی لی جون چ خوب ک اومدی عزیزان غایب از نظر دارن یکی یکی پیدا میشن😃

دیگه داشتیم نگرانت میشدیم خداروشکر ک اومدی و خیالمون راحت شد😊😍

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
سلام دوستان عزیزم حالتون خوبه؟ نی نی های خوشگلتون خوبن؟ الهی من فداشون شم که انقدر بامزه ان چند تا ا ...

سلام عزیزم زیارت قبول کربلایی ما چطوره؟ سفر بهش خوش گذشت؟ 😃حتما تعریف کن از سفرت😀

2731
فرناز بانو امیدوارم پدرتون هرچه زودتر با یه درمان عالی سلامتی کاملشون رو بدست بیارن🙏 آیلین جان از خ ...

فدات عزیزم ممنون از دعاهای خوبت ان شاءالله همگی همیشه خوب و خوش و سلامت باشین کنار خونواده و عزیزانتون

مامان کارن ی مدته نیومده خیلی هم فعال بود حس میکنم تاپیک رو گم کرده کسی پستشو نداره ریپلای کنه؟؟ من اعلانهامو چند وقت ی بار نگاه میکنم و خیلی وقته نگاه نکردم بخاطر همین خیلی زیاد هستن حالا اگه هیچ کدومتون ریپلایش نکردین دیگه خودم میرم تو اعلانام میگردم پیدا کنم پستشو 😌کارین اسمش بودااا

آره از طریق پناهندگی که به نظرم خیلی اشتباهه. منتها راه‌های قانونی هم خیلی محدود و سخته، ی ...

مامان لی لی جون منم اگه بخام بشینم ب آینده بچم فکرکنم خیلی خیلی ناراحت و نگران میشم ولی ترجیح میدم فکرنکنم ب چیزای ناراحت کننده فعلا باید ب تربیت درستشون فکر کنیم بزرگتر ک شدن میشه با زندگی کردن تو محیط خوب و پیدا کردن مدرسه خوب و چیزایی مثل این بهشون کمک کنیم ک زندگی خوب و پیشرفت خوبی داشته باشن و از خدا هم بخوایم بهمون کمک کنه و همیشه بچه هامونو از ضرر و زیان و بدی حفظ کنه

ولی اگه قصر خارج رفتن رو دارید تا بچه هست و میتونه با شرایط اونجا هماهنگ بشه برید وگرنه عوض شدن شرایط و رفتن پیش کسی ک حتی زبونشون رو نمیفهمه شاید ضربه بزرگتری براشون باشه

تازه من داییم از شیراز رفت کیش زندگی کرد چندسالی خارج هم نبود ولی پسر شیش هفت ساله ش ب حدی افسرده شده بود ک حتی تو یکی از عکساشم در حال خنده و شادی نبود و بخاطر اون دوباره برگشتن شیراز و بخدا از همون روز اول دوباره شاد و خندون شد میخوام بگم برای بچه ها سخته تغییر محیط زندگی. 

بهتره بسپریمشون ب خدا من امیدوارم تا بزرگ شدن بچم اتفاقای خوبی میفته و بهتر از الان میشه😊😌

آره از طریق پناهندگی که به نظرم خیلی اشتباهه. منتها راه‌های قانونی هم خیلی محدود و سخته، ی ...

مامان لیلی جان ،من وهمسرم هم بشدت بفکر رفتن هستیم ،واقعا شرایط اینجا اذیت کننده تر داره میشه ،خصوصا سیستم آموزشی ،اصلا دوست ندارم اون دوران نسخره خصوصا مدرسه رو دخترم حس کنه ،با اون اذیت هایی که خصوصا برای پوشش داشتیم ،بگذرم ....😑😑😑😑 شوهرم کانادا خیلی دوست داره ،یکی از دوستاش با وکیل صحبت کرده که اومده ماروهم درجریان گذاشته ،که گفته بهترین راه ،تحصیلی ،زن وشوهر یکی تحصیلی ،یکی برای کار ،شوهرم میگه تو درس تو ادامه بده ،که برای دکتری آیلس ۸ میخواد ،برای ورود به دانشگاه آیلس ۵ ،منم خیلی با آیلس فاصله دارم ،زبانم اصلا اوکی نیست ،الانم چه جوری بخونم،کانادا از لحاظ سیستم آموزشی سوم چهارم دنیاست ،واقعا دلم میخواد برم,حتی اگه برای تجربه کردن باشه ،آمریکا دوست دارم ولی خوب خیلی بسختی اقامت میده ...شماهم اگه تجربه ای داری بگو .

مامان لی لی جون منم اگه بخام بشینم ب آینده بچم فکرکنم خیلی خیلی ناراحت و نگران میشم ولی ترجیح میدم ف ...

ممنونم آیلین‌جان بابت توصیه‌های خوبت. درسته، اگر می‌خوام کاری کنم باید توی همین سال‌های اولیه‌ی زندگی پسرم انجام بدم. 😞

مامان لیلی جان ،من وهمسرم هم بشدت بفکر رفتن هستیم ،واقعا شرایط اینجا اذیت کننده تر داره میشه ،خصوصا ...

ساتین‌جان منم تازه چندهفته است به فکر افتادم. ما ترجیح‌مون اروپاست که به ایران نزدیک باشه. تا الان چندجا برای کار اپلای کردیم که با وجود رزومه‌ی خوب رد شدیم. فکرکنم نمی‌تونن به ایرانیا ویزای کار بدن (به خاطر تحریم). ولی تحصیلی عالیه و سریع هم اتفاق می‌افته. یکی از بستگان ما برای دکترا رفت یکی از دانشگاه‌های آلمان و زبانش هم چندان خوب نبود. آلمان ۵ سال مالیات بدید بهتون اقامت می‌دن و بعد از هفت سال مالیات بهتون پاسپورت می‌دن و تابع آلمان می‌شید. به نظرم اگر که عزم‌تون رو جزم کنید و برید کلاس‌های آیلتس به راحتی نمره می‌گیرید. واقعا زبان کاری نداره و راحت یاد می‌گیرید، هیچی نیست، شما درس‌های به اون سختی رو پاس کردید که هرکسی از پسش برنمیاد، زبان رو که همه یاد می‌گیرن و با تمرین توش خبره می‌شن. 

فرناز بانو امیدوارم پدرتون هرچه زودتر با یه درمان عالی سلامتی کاملشون رو بدست بیارن🙏 آیلین جان از خ ...

سلام سانلیدی عزیز

خداروشکر که به سلامتی برگشتین. زیارت قبول. ممنون از دعات

مامان لیلی جان ،من وهمسرم هم بشدت بفکر رفتن هستیم ،واقعا شرایط اینجا اذیت کننده تر داره میشه ،خصوصا ...

اول چند تا مورد تا یادم نرفته بگم بعد نظرم را در جورد مهاجرت بگم

اول از همه سان لیدی حان زیارت قبول خدا را شکر به سلامتی بر گشتید ما مشتاقیم که از سفرتون برامون با حزییات و مفصل تعریف کنید

دوما مامان لی لی جان خیلی خوشحالمون کردی که برگشتی به جمعمون

لطفا اگه بازم این داستان پیش اومد یه کاربری جدید بساز و بیا پیشمون

و سوم اینکه من امروز دکتر ارتوپد بودم چون زانوهام به شدت دردناک شده و دیگه نشستن و بلند شدت برام خیلی سخت شده یکبار هم رفته بودین یه مرکز تفریحی که خیلی پله داشت من یک هفته از درد کمر مینالیدم

دکتر گفت داری دچار ارتروز زودرس میشی و یه عالنه قرص بهم داده به دکتر گفتم که در حال شیردهی هستم و یکساله لبنیات استفاده نکردم

حالا یکی از قرص هایی که داده تو بروشوزش اینا نوشته

به نطرتون استفاده اش کنم یا با یه دوتر دیگه مشورت کنم؟

و اما در مورد مهاجرت

من و همسرم یکسال امریکا بودیم من کار مبکردم و حقدق داشتم البته حقوق کمی بود همسرم هم دنبال پست داک بود

با وجود اصرار منیجرم برای موندن ما برگشتیم

البته الان یه وقتایی خیلی پشیمونم از این تصمیمون اما چیزی وه میدونم اینه که سیستم کاری اونجا بسیار منظبت بیرحم دقیق و نیاز به مهارت بالا و تلاش زیاد داره

نمیشه بیخیالی طی کرد و اونجا موفق بود 

راستش اونموقع ما کمی از بیرحم بودن این سیستم ترسیدیم یعنی ترسیدیم نتونیم پول دربیاریم و اموراتمون را بگذرونیم بنابراین برای اینکه کارمون تو ایران را از دست تدین برگشتیم یکی دیگه از دوستانمون هگ رفت المان اون هن تصمیم به برگشت گرفته چون میدونه اونجا اگه پول خوب نیدت کار خوب و تلاش زیاد هم میخوان که به حرف اسونه

تو خارج از کشور بی پولی یعنی ته خط حالا بازم اینجا به کمک خانواده و فامیل میشه دوره بی پولی را پشت سر گذاشت اما اونجا دیگه واقعا نمیشه بدون پول زندگی کرد در صدرتیکه پول داشته باشی بهترین زندگی را خ اهی داشت

اول چند تا مورد تا یادم نرفته بگم بعد نظرم را در جورد مهاجرت بگم اول از همه سان لیدی حان زیارت قبول ...

من که فکر کنم نظرم معلومه.

من باشم بعد از اینکه چهارتا دکتر بگن مصرف کن تازه شاید با نصف دوزی که گفتن مصرف کنم 😀

مریضی ازت دور باشه رهاجون. انشالله حساسیت پسرت هم خوب بشه و خودت هم سلامت باشی همیشه.

به نظرم حتما با دکتر دیگه مشورت کن

2706