2752
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349700 بازدید | 40798 پست
سلام دوستان خوبین نی نی جونیای یک ساله خوبن چه زود گذشت... راستی بردین بهداشت قد و وزن نی نی هاتون ...

واااا خوب تو این سن منحنی تقریبا خط راسته دیگه. یه کم شیب داره. مگه قد و وزنش چقدره؟ خودت نمودارو نگاه کردی؟ چجوریه؟ الان رو کدوم خطه؟

ااااا راست میگی ها. من هر وقت خیلی خسته میشم به همسرم میگم یه کم کمر و بین شونه هام را فشار بده.یه ص ...

ای جانمممم😍😍 خیلی صداهای خوشگلی از خودشون درمیارن😁

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ساتین جونم ... کارن هفتمه ... تجربه ی من سر کارن بهم یاد داد که بدست آوردن هر تواناییشون یه قد ...

آخی چه جالب و البته غم انگیز گفتین😥 ماشاالله به گل پسرتون مردی شده واسه خودش🌷

2731
من از همونایی هستم که دلم برای مدرسه تنگ میشه. هر سال اول مهر هم دلم میگیره که دیگه مدرسه نمیرم. کتا ...

وای من که هرسال اول مهر دلهره میگیرم😣 اصلا هم دلم برا مدرسه تنگ نشده ولی بعد از 17 سال دوستای دبستانمو دیدم خیییییلی هیجان انگیز بود حتی واسه دیدن اونایی که باهاشون دوست نبودم هم هیجان زده شده بودم😁

ممنون ساتین جونم ... کارن هفتمه ... تجربه ی من سر کارن بهم یاد داد که بدست آوردن هر تواناییشون یه قد ...

ای جانم😍😍الان دل منم یجوری شد ک گفتی تا صبح گریه کردی از دوریش واااای منم نمیخام ازم جدا شه😣😣

مال خودمه😋😋😍😍 

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
منم که مشتری ثابت مای بیبی هستم، ولی ساده‌ش رو به پول اپ ترجیح میدم. چون اون به نظرم یه کم گرمه. و ک ...

امان ازین خانمای مخ زن😁😁منم اوایل تو رودروایسی گیر میکردم و میخریدم بعد ی مدت دیگه حرصم دراومد الان دوساعت برام توضیح میدن و منم گوش میدم بعد با کمال خونسردی میگم آهاااان مرسی از راهنماییتون و تو افق محو میشم😝😝

ولی جدیدن شوهرم جای منو پر کرده خانوما مخشو میزنن و هی چیز میز میکنن تو پاچه ش😁😁بعدم میگه چیکار کنم نخاستم دست رد ب سینه ش بزنم دوساعت برام حرف زده😝

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
بابا خداااای حافظه😄😄👏👏👏

😅

نه من دو نفرو خوب یادم مونده بود. یکی هاویار، چون اگه مامانش ۴۰ هفته زایمان میکرد درست همسن پسر من میشد، ولی اون ۴۱ هفته زایمان کرد. یکی هم مامان لیلی، چون همون بیمارستان من زایمان میکرد و توجهم بهش بود.

امان ازین خانمای مخ زن😁😁منم اوایل تو رودروایسی گیر میکردم و میخریدم بعد ی مدت دیگه حرصم دراومد الا ...

از بس خجالتی هستن ،من تو فروشگاه میرم ،یهو میگن وایسا ،یا چیزی میخوای یا میبینم میخوهد بیاد معرفی کنه ،سریع میپیچم ،ولی شوهرم به قول شماها گیر میکنه ،بعضی وقتها میبینم خیلی حرف میزنه و مجال رفتن ندارم ،سریع میگم باشه ،یکی برمیدارم یه دور میزنم دوباره میزارم سر جاش ۱😄😄😄😄😄والا بابچه وقت نداریم بچرخیم ،اوایل شوهرم میگفت زشت بود ،به حرفش گوش ندادی ،یه خورده ملایم رفتار کن ،الان ،ملایمم اینطوری که گفتم ،جنس و بر میدارم ،میزارم سرجاش ...تکنیک خوبیه 😁😁😁😁 

2706