2733
2739
عنوان

یه سوال زنونه!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 380008 بازدید | 233 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تنگ کردن واژن انجام دادم راضی ام خیلی بهتر شده واژنم ، من به خاطر اینکه شوهرم ارضا بشه و از مقاربت لذت ببره انجام د ادم الان خیلی راضیه زندگیم خد ا روشکر بهتر شده 

شماره دکتر م اینه         09120897425

2742

عزیزم تمرینات کیگل عاااااااااالی هستن 

من هر دفعه که دستشویی میرم اینکارو میکنم و به شدت هم جواب داده 

یه سرچ کن تو گوگل میاد

بعدم اگه یه درصد جواب نداد چرا لیزر استفاده نمیکنی؟ 

الان با استفاده از لیزر هم جوان سازی واژن میکنن هم تنگ میکنن که خیلی سر پایی و خوب هم هستش 

2740
من با لیزر ژولیت واژنم و تنگ کردم اصلا درد نداشت هیچی درد احساس نکردم 

چجوری بود ؟ الان خوب شده ؟ هزینش ؟

‏حس میکنم شخصیت اصلی یک بازی کامپیوتری ام و کسی که من رو کنترل میکنه بازی رو گذاشته رو hard ولی بلد نیست بازی کنه  

برای انجام تمرین کگل به صورت زیر عمل کنید
به پشت دراز بکشید و عضلات پایین لگن را احساس کنید.
عضلات اطراف واژن را منقبض کنید. عضلات اطراف واژن همان عضلاتی هستند که با منقبض کردن آن ها، خروج ادرار را متوقف می کنید.
این حرکت را در یک ست 25 تایی انجام دهید؛ روزانه سه تا شش ست تمرین کگل انجام دهید.

https://niniyari.com/wp-content/uploads/2017/02/photo_2017-02-04_16-28-35-90x60.jpg 90w, http://niniyari.com/wp-content/uploads/2017/02/photo_2017-02-04_16-28-35-110x75.jpg 110w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" style=" vertical-align: middle;">
ورزش پاها

ورزش بالا بردن پاها، ورزش مؤثری برای تنگ کردن واژن گشاد است.  از آنجایی که این ورزش کارایی زیادی در سفت شدن عضلات پایینی لگن دارد، بسیاری از خانم ها این ورزش را هر روز به طور منظم انجام می دهند. ورزش بالا بردن پاها، در حالت دراز کشیده روی زمین انجام می شود. هنگام انجام این حرکت، پاها را خم نکنید. پاها را چند ثانیه بالا نگه دارید؛ سپس به آهستگی ان ها را پایین بیاورید. این ورزش نه تنها شما را گرم می کند، بلکه تمامی عضلات پایین لگن را نیرومند می کند.

برای گرفتن بهترین نتیجه، این تمرین را پنج نوبت در روز و هر بار به مدت 10 دقیقه انجام دهید. انجام مرتب این ورزش، باعث تنگ شدن واژن در سریع ترین زمان می شود.
داشتن واژن تنگ، همسر شما را هیجان زده می کند؛ واژن بعد از زایمان های متعدد و افزایش سن، شل و گشاد می شود. انجام ورزش کگل و استفاده از لیزر جوانسازی واژن، واژن خانم ها را دوباره تنگ و سفت می کند. تنگی واژن نه تنها باعث بهبود روابط جنسی می شود، زیبایی اندام تناسلی زنان و زیبایی واژن را نیز به همراه دارد.

من میگم که خانومای جوان چرا باید این جراحی انجام بدند ، من به شخصه معتقدم که خانومای باید انجام بدند که سنشون بالا و این مسئله باعث مشکلاتی براشون میشه ، من خودم خیلی بابت این مسئله خشکی واژن و گشادی واژن اذیت شدم ، تصمیم گرفتم هر طور شده برم درمان چون واقعا خودم اذیت میشدم ، دیگه با هزار تا مشکلاتی که برام پیش اورده بود رفتم انجام دادم ، خدا روشکر الان مشکل خاصی ندارم ، البته وقتی من مطب دکتر مظفر جلالی بودم خیلی از خانومای جون اومده بودند که به نظرمن خانومای باید بیان که سنشون بالا و این مسئله براشون مشکل ساز شه جوانسازی واژن به ما خانومای یائسه واقعا کمک می کنه

2706