2733
2734
عنوان

یه سوال زنونه!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 380377 بازدید | 233 پست
هارشنبه 18 آبان 1390
خانم دکتر عزیز,لطفا بگید هزینه عمل کوچک کردن لبهای کوچک ناحیه تناسلی چقدر میشه؟ایا عوارضی هم داره؟
.............................................................................................................................................................
حدود 650.عوارض مثل خونریزی بسیار نادر است
برچسب ها: عمل زیبایی ناحیه تناسلی،
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

http://www.dremdadi.com/

برو تو این سایت خانم دکتره جواب می ده ادرس مطب هم زده می تونی تو سوالها بپرسی بیهوشی کامل داره یا بی حسی راهنماییت می کنه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2731
عزیزم روزانه 5 مین واژنتو منقبض کن
این عملو چند بار در روز انجام بده
ورزش خوبیه

منم زایمان طبیعی داشتم خیلی خوب شدم
البته قبل ازدواجم انجام میدادم خیلی عالیه

موفق باشی
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
خانومای محترم عمل زیبایی واژن هم باعث رفع مشکلات جنسی بین شما و همسرتون میشه و هم اینطور که شنیدم چون دهانه واژن تنگ میشه از عفونتای رحمم جلوگیری میشه. من که هنوز عمل نکردم ولی کسانی از فامیل که عمل کردن خوشحالن.
سلام حواستون باشه...اصلا نیاز به عکل جراحی نداره... یکم ماهیچه هاش شل شدن که با ورزش خوب میشه... ورزشهای کگل رو توی اینترنت جستجو کنین به راحتی میتونین پیدا کنین... الناز یه کمی ازش نوشته... ولی فقط روشش اینه که منقبض کردن حدود 10 ثانیه و باز ول کردن به همین مدت طول بکشه.. و این کار رو مرتب به مدت 10 دقیقه و روزی چند بار انجام بدین هر چند باری که تونستین... به راحتی تاثیرش رو میبینین...
طوری زندگی کن که خدا لایکت کنه نه بنده خدا!!!!

سلام. دوست عزیز من تازه عضو نی نی سایت شدم. من خودم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم. عزیزم رفتم دکتر و کاملا خوب شدم. یه عملی هست به اسم عمل واژینوپلاستی که خانم دکتر می گفت تو اون عضلات واژن رو می کشن تا تنگش کنن. راستش اولش می ترسیدم از عمل. اما خانم دکتر ذاکرین خیلی مهربون بود و اونقدر برام توضیح داد چه اتفاقی میفته که خیالم ز بابت عمل راحت شد. سر عمل هم کمر به پایین رو بی حس می کنن.

بعدش هم یه سری حرکت بهت میده که عضلات کگل و باسنت رو قوی کنی. الان هفت هشت ماهی از اون روزی که رفتم پیش خانم دکتر ذاکرین میگذره و راستش رو بخوای خیلی راضی ام.

اگه هم فکر میکنی میخوای بیشتر در مورد جراحی تنگ کردن واژن و هزینه هاش بدونی پیشنهاد می کنم به سایتش سر بزنی.  

2706