2752
2734

بابام وقتی ۱۳ ۱۴ ساله بودم به مامانم خیانت میکنه مامانم میفهمه خیلی جنگ و دعوا میشه ولی آخرش مامانم میبخشتش کاش نمیخشید طلاق میگرفت مارو راحت میکرد از دست بابام دیگه اصلا نمیتونم تحملش کنم همش دنبال کارای خانوادشه اصلا انگار ما وجود نداریم اونا مشکل دارن میان به این میگن هر اتفاقی میوفته این باس بره درست کنه همه این کاراش زندگی مارو به هم میزنه عصبانیتشو سر ما خالی میکنه با پررویی با مامانم دعوا میوفته خودش هر غلط کاری که بخواد میکنه به ما میرسه میشه گناه با اینکه مامانم پرستاره خیلیم درامدش از بابام بیشتره واقعا نمیدونم چرا به این زندگیش ادامه میده مامانم از همه لحاظ سرتره کانلا شرایط طلاقو داره از اول زندگیشون مشکل داشتن وقتی بیکار بود مامانم میرفت سرکار با نداریاش ساخت آدمش کرد حالا دست مزدشه بخدا دلم داسه مامانم کبابه اومدم اینجا اینارو بگم یکم خالی شم بخدا دیگه نمیتونم تحمل کنم امسالم کنکور دارم دارم روانی میشم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

غصه نخور...حیف همچین مادری حتمن میخاسته کمبود پدر تو زندگیتون نباشه اونم چی شد...

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2731
غصه نخور...حیف همچین مادری حتمن میخاسته کمبود پدر تو زندگیتون نباشه اونم چی شد...

اصلا نگاش میکنم دلم واسش پاره میشه چقد با نفهمیاش ساخت میدونم که اون زمان به خاطر ما موند باهاش همش میگم کاش ما اون زمان بزرگتر بودیم که دیگه فکر مارو نکنه به فکر خودش باشه 

2740

این انتخاب مامانته که هنوز مونده به پاش شاید دوستش داره به نظر من بچهها نباید تو این روابط دخالت کنند تو هم به اینده خودت فکر کن به کنکورت به ادامه تحصیلت و... مامانت خودش باید به این نتیجه برسه که طلاق بگیره یا بمونه

اصلا نگاش میکنم دلم واسش پاره میشه چقد با نفهمیاش ساخت میدونم که اون زمان به خاطر ما موند باهاش همش ...

قدرشو بدونین همیشه پشتش باشین مادر نعمته

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

عزیززمم نزار مشگلات اونا رو درست تاثیر بزاره رو درسات تمرکز کن

خدایا به دلم ارامش بده تا به شوهرم اعتماد کنم منه شکاک😭 اونم اگه چشاشو مثل پنکه سقفی تو خیابون چرخوند از کاسه درار😌

تو اگر واقعا به فکر مادرت هستی بشین خوب درستو بخون یه رشته خوب قبول شو که جبران زحماتش کنی و اینکه خیلی خوشحالش کنی و نامیدش نکنی 💖💕اونم حتما دلایلی داشته که راضی به زندگیشه 

باور کن دوسش داره پاش مونده

مادر و پدر ها گاهی بچه رو بهونه میکنن برای ادامه زندگی

از بابت پدرت هم ناراحت نباش.خوبه میگی کارهای خانواده اش

خب خانواده اشن

باز خدا رو شکر جای دیگه نیست

خودت تو مشکلات بزرگترا دخالت نده

زن و شوهر دعوا زیاد دارن

ولی زود یادشون میره