2752
2734
عنوان

خسته شدم دلم میخواد بزارم برم از خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 66 پست

عزیز دلم مادرت به خاطر شما داره گذشت میکنه خدا برات حفظشون کنه .متاسفانه تو جامعه ی ما بچه های طلاق از خیلی ازموقعیت های خوب حتی برای ازدواج محرومن .دوست منم دقیقا همین مشکل رو داشتن ولی مادرش به خاطر بچه هاش زندگی کرد 

الا بذکرلله تطمئن القلوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

می تونم هیلا صدات کنم؟؟؟؟ عزیزم پدرت رو یه انسان ببین که جوونی داشته، بچگی داشته و .... برو از دیگ ...

نمیخوام از حق بگذرم ما هم روزای خوب زیاد داشتیم و داریم بابام تا جایی که بتونه واسه ما کم نمیذاره جز همین کاراش آدمه بدی نیست اما واقعا غیرقابل تحمله گاهی 

نمیخوام از حق بگذرم ما هم روزای خوب زیاد داشتیم و داریم بابام تا جایی که بتونه واسه ما کم نمیذاره جز ...

خودت داری میگی گاهی گلم.

یه دفتر بردار و وقت هایی که غیر تحمل میشه رو بنویس وببین سر چه چیزهایی بوده و بعد ببین قبل از اون اتفاق چه چیزی پیش اومد و سر چه چیزهایی حساسه. اونوقت میبینی میتونی جلوی خیلی از رفتارهاش رو جلو جلو بگیری و یا ببین چه چیزهایی آرومش میکنه.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
مرسی عزیزم ❤❤❤

خواهش خانم گل

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!