2733
2734
عنوان

حرفهاي دخترم اتيشم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3292 بازدید | 87 پست
یکجورایی سرکش شده اصلا حرفامون گوش نمیده به زور یک کاری رو انجام میده باور میکنی شب میاد کنار خودم م ...

باهاش مههربوون باش و در عین حاال اقتدارت رو حفظ کن ....این دوران بگذره اگه بتونی مراقبش باشی درصد بسیار زیادی در اینده دچار مشکل نمبشه 

توکل به خدا

من خيلي مادر بيلياقت و بي كفايتي هستم

نه اصلا اینطوری نیست شما بهترینه خودتون بودید همیشه. هر کاری میتونستید همیشه کردید مگه نه؟

اگه زودرنجین این تاپیکمو بخونین/کانال زودرنجی : @zoodranji تاپیک آداب دعوا کردن  یه صلواتم برا حل مشکلاتم میفرستید؟  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ اخ منم بعضي اوقات مامانم اين حرفو بهم ميزنه..دلم ميخواد بكشم خودمو..از صد تا فحش بدتره..ديگه نزني ...

اره 

ب لحاظ تربیتی هم این نشانه ضعف والدینه وبچه ها خیلی اذیت میشن 

چون بچه ها پدرومادر مقتدر ومحکم میخوان 

2728
یکجورایی سرکش شده اصلا حرفامون گوش نمیده به زور یک کاری رو انجام میده باور میکنی شب میاد کنار خودم م ...

حتما با هم برید مشاور 

ایشون نباید کنار شما بخوابن 

بلحاظ شخصیتی براش خیلی مضره 

چرا؟؟

استارتر 

باید مادر قوی ومحکمی باشی 

عذاب وجدان الکی نگیر 

من ب پسرهام میگم مهم اینه من همه تلاشم و برا رفاه شما کردم توانم همینه

بقیه ش ب عهده خودتون. تلاش گنیددرس بخونید کار کنید ب ارزوهاتون برسید 

نه دورت بگردم عزیزم . اخی الهی . دخترتون هفتمه .. عزیز دلمی که اینقدر تو فکر حرفاش رفتی . خواهر منم دهمه . اینا هنوز بچن .. باهاشون مدارا کنید . بخاطر سنشونه . بعدا همه این چیزایی که الان براشون مهمه دیگه نیست . میفهمن زندگی لباسو خوراکی نیست . فقط ازش دور نشو . همدمش باش . درسش تشویق کن نزار ایندش تباه بشه . پیشش باش . غر نزن بهش نزار به دوست بد محتاج شه 

كلاس هفتمه

همسن پسر منه دخترا حساس ترم هستن ولی زندگیا سخت شده الهی بمیرم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
کاشکی خواهر این چیزا باشه دخترای حالا با دوست پس اشون واسه هم کلاس میزارن دخترم میگه من فقط دوست ندا ...

اره😂😂 الان عادي شده

زمان ماعم بود ولي كمتر بود 

بايد با بچه ها دوست بود كه بع جا هاي باريك نكشه😑😑😑

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!

چرا مادرا همیشه از این حرفا میزنن من مامانم همیشه چادر میپوشید میخاست بره انقد زار میزدم ک نره.مثلا میخاست بره ک نیاد .خیلی حرفای دیگم میزد نمیدونم چرا فک میکنن این حرفا تاثیر خوبی رو ادم داره فک میکنن ادم متحول میشه و عوض میشه با این جمله ها😔😔شاید بخاطر نااگاهیه 😔

چرا مادرا همیشه از این حرفا میزنن من مامانم همیشه چادر میپوشید میخاست بره انقد زار میزدم ک نره.مثلا ...

مادراي ديگه رو نميدونم ولي خودم از نادوني و نفهميممه

من براتون سرويس اشپزخونه و ملحفه ميدوزم اينم شمارمه٠٩٠٣٥٩٩٧٤٠٨