2726
عنوان

حرفهاي دخترم اتيشم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3292 بازدید | 87 پست

منم مامانم خيلي عصبي بود 

خيلي اذيتم ميكرد 

اصن دوران خوبي نداشتم 

ولي اين دوره فرق داره 

همش تولد ميگيرن با تم مخصىوص 

لباساي خوشگل 

حق داره يه كم😔

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!
من خيلي مادر بيلياقت و بي كفايتي هستم

خانومی بدترین سنه دختر منن کلاس هفتمه از پارسال تا امسال که مدرسه اش عوض شده ۱۸۰ درجه اخلاقشم عوض شد موندم چطوری باهش برخورد کنم

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگار مادر منی😐

دقیقا اونم میگفت الهی مامانت بمیره الان سم میخورم خودمو میکشم😐

عصاب ادمو خورد میکنید😐

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
منم مامانم خيلي عصبي بود  خيلي اذيتم ميكرد  اصن دوران خوبي نداشتم  ولي اين دوره فر ...

کاشکی خواهر این چیزا باشه دخترای حالا با دوست پس اشون واسه هم کلاس میزارن دخترم میگه من فقط دوست ندارم بقیه اشون همه یکی دارن 

2728

بشین براش آروم توضیح بده

ماشاءالله دخترت بزرگه میفهمه بچه پنج شش ساله نیست

بهش بگو تو زندگی روزهای سخت تو زندگی همه هست باید اعضای خانواده پشت هم باشن

بهش قول بده اوضاع ک درس بشه جبران میکنی

بزار ته دلش گرم بشه

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

مامان من برعکس همیشه منو نفرین میکرد...الهی خونه ات خراب شه...تو حتمن بعدا بربخت میشی...روزای بدی در راهه برات...جملات مادرها خیلی موثرند.من همیشه اضطراب دارم که یه روز بدترین اتفاقا تو زندگیم میفته....

به سراغ من اگر می آیی ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم
بشین براش آروم توضیح بده ماشاءالله دخترت بزرگه میفهمه بچه پنج شش ساله نیست بهش بگو تو زندگی روزهای ...

باور کن بچه ۵ شش ساله بهتر میفهمه تا بچه های توی این سن منکه هرچی بهش میگم اونم بازبوک خوش نممیفهمه

خانومی بدترین سنه دختر منن کلاس هفتمه از پارسال تا امسال که مدرسه اش عوض شده ۱۸۰ درجه اخلاقشم عوض شد ...

چه جور شده ؟؟؟

دختر منم هفتمه 

سعی میکنم همیشه سرگرم باشه ..تااین دوران بگذره 

من خيلي مادر بيلياقت و بي كفايتي هستم

یاد محمدرضاشاه افتادم 😦

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
چه جور شده ؟؟؟ دختر منم هفتمه  سعی میکنم همیشه سرگرم باشه ..تااین دوران بگذره

یکجورایی سرکش شده اصلا حرفامون گوش نمیده به زور یک کاری رو انجام میده باور میکنی شب میاد کنار خودم میخوابه میگه احساس ارامش شب فقط پیش شما دارم 

خدا انشالله کمکت کنه مادر .دخترتم خدا انشالله به راه راست و رفیق خوب و زندگی عالی و اینده عالیتر هدایت کنه.

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
2706